Чоловічі весільні зачіски нареченого 2017

Всі ми звикли до того, що наречені готуються до весілля більш ретельно в порівнянні з женихами. Але ж створення нової сім’ї – це свято і майбутнього чоловіка, тому так важливо продумати і його образ теж. Молоді люди помилково вважають, що зачісці нареченого не варто приділяти багато уваги, досить зробити стрижку і просто вимити волосся. Але ж існують цілі модні течії на весільні зачіски чоловіків та 2017 років рік не став винятком.

Модні весільні зачіски нареченого 2017

Стилісти в 2017 році охоче дають женихам професійні поради, що стосуються вибору оптимальної зачіски на весілля:

Зачіска повинна відповідати загальному образу нареченого.
Із смокінгом будуть недоречно виглядати скуйовджене волосся, краще віддати перевагу акуратну і гладку укладку, або навчитися самому наприклад завершити курсы барберов киев. А ось з сорочкою можна вибрати більш вільну зачіску.
Обов’язково заздалегідь подивіться фото: модні весільні костюми нареченого 2017 і модні чоловічі костюми 2017 року, зробивши вибір на моделі, що сподобалася. Також необхідно пам’ятати як правильно вибрати чоловічий піджак при покупці, щоб на весіллі виглядати не тільки красиво, але і зі смаком.
Наречений повинен гармонійно виглядати поряд з нареченою, тому їх зачіски повинні бути виконані в єдиному стилі. Надлишок укладань на волоссі допоможе домогтися небажаного ефекту брудного волосся, тому так важливо пам’ятати про помірність.
Не варто експериментувати зі стрижкою в день одруження. Постарайтеся відвідати перукаря заздалегідь, щоб у відповідальний день не було неприємних сюрпризів.

Весільні зачіски нареченого на коротке волосся

Коротке волосся краще укласти на бік за допомогою проділу. Щоб зачіска не виглядала «зализаною», можна біля коріння додати трохи об’єму. Це класичний варіант весільної зачіски, підкреслює елегантність і брутальність нареченого. Більш сміливі молоді люди можуть поєднувати класичну зачіску з подовженою чубчиком. Не менш актуальна і асиметрія. Такий варіант більше підійде для хуліганів і неформалів.

Чоловіки, що не терплять нічого зайвого, часто вибирають спортивні моделі стрижок, які актуальні і під час весільного торжества. У будь-якому випадку, перш ніж робити весільну зачіску нареченому необхідно побачити на фото модні чоловічі стрижки 2017 року.

Весільні зачіски нареченого на довге волосся

Варіантів укладок для наречених з довгим волоссям маса. Можна стягнути шевелюру в хвіст або пучок. А можна розпустити волосся, зробивши проділ або зачесати локони назад.

Ідея весільної зачіски нареченого – волосся в пучок

У будь-якому випадку, не варто забувати про те, що зачіска нареченого повинна поєднуватися з його образом, образом нареченої і стилістикою весільного торжества. Особливу увагу зверніть на туфлі, вони повинні гармоніювати з весільним костюмом. Доглянете модні чоловічі туфлі 2017 року, звернувши увагу на модні тенденції взуття.