Куди поїхати після весілля

Коли останні приготування до одруження добігають кінця, то саме час помріяти про те, куди ж поїхати у весільну подорож. Яке місце вибрати, щоб спогади залишилися самими чарівними і незабутніми. Тут потрібно, як і при виборі супутника життя, довіритися серця. Воно підкаже, де саме потрібно провести романтичну подорож, де вас чекають дивовижні події. Весільна подорож покликане наповнити життя молодят яскравими фарбами і залишити чудові спогади про перший, медовий місяць подружнього життя.

Орієнтуйтеся на ваше бажання, коли вибираєте серед різноманітних пропозицій турфірм. Звичайно, не останню роль відіграють і фінансові можливості пари. Але на землі знайдуться райські куточки для будь-якої товщини гаманця. Куточки, які зможуть укрити в своїх тінях двох закоханих голубків від цікавих і заздрять поглядів.

Що стосується «оксамитової зони» відпочинку – це Анталія, Белек, Аланія, Кемер, Бодрум. Тут ви знайдете чисте море, сонячну погоду, пізнавальні екскурсії, нестримні веселощі, екстрим-тури. Джип-сафарі, рафтинг, кінні екскурсії на ковбойське ранчо – саме тут можуть збутися ваші заповітні мрії. Так що, вибираючи, куди поїхати після весілля, точно ставте перед собою мету: чого ви хочете від весільної подорожі. А прямуючи по маршруту бюджетного напрямку, пам’ятайте, що куди б ви не поїхали, всю солодку романтику першого місяця спільного життя можна відчути не тільки на пляжі, в горах або на палубі розкішного корабля.

Єгипетська земля – ​​в неї просто неможливо не закохатися. І якщо є сумнів, куди поїхати після весілля, то ви можете зупинити свій вибір на коралової «Розе Пустелі». Піраміди зустрінуть молодих величної урочистістю, храми стародавнього Луксора підкорять уяву, вклонитися гора Мойсея змусить задуматися про місце релігії в житті, а красиве і пестить Червоне море подарує відчуття комфорту і затишку. У Синайській пустелі вас чекають феєричні шоу під відкритим зоряним небом.

Європейський відпочинок, незважаючи на гадану недоступність, може і не вимагати більших вкладень. Якщо ви шукайте активну і недороге проведення часу в Європі, то придивіться до Будапешта чи Зальцбургу. Будапешт вас зустріти дивним змішанням архітектурних стилів. «Король Дунаю» – так ще називають столицю Угорщини – запропонує величезну кількість природних термальних джерел, які об’єднані в мережу водолікарень. Також в Будапешті дуже розвинена і молодіжна культурне життя міста – виставки, музеї, кафе, в яких подають воістину гастрономічні шедеври угорської кухні. Причому найголовніше, сюди можна поїхати на поїзді, купити жд билет можна наприклад тут.
Одним з дорогих, але приголомшливих відповідей на питання «Куди поїхати після весілля?» Є острів Балі. Острів славиться м’яким кліматом, цілорічним теплом, красою природи. До речі, на Балі можна також провести обряд одруження – в оточенні кокосових пальм, на білосніжному піску, з пурхають навколо вас метеликами і килимом з орхідей.

Таїланд або Індонезія – найекзотичніші, а значить, і дорогі напрямки. Ці країни цінуються туристами з усього світу в першу чергу тому, що зберегли свої старовинні звичаї і ритуальні обряди, не втратили екзотичності природи і яскравості національних костюмів
.
Пройде багато щасливих років після весілля, але звабливий присмак солодких і романтичних спогадів медового місяця завжди буде жити в серцях закоханих. А переглядаючи фотографії з романтичної подорожі, його буде хотітися повторити знову і знову.