Лазерне гравірування на флешках як подарунок на весілля

Флеш-накопичувачі – це оптимальне рішення для ефективного рекламного презенту вашим потенційним і наявних клієнтів. Флешка є тим предметом, яким постійно використовується, він завжди на виду. Тому будь-які брендовані USB-носії будуть незмінно нагадувати про вас своєму власникові.

недорогі послуги лазерного гравірування на флешках флешки під гравіювання флешки під гравіювання

Оптимальним рішенням для недорого подарунка є флешки, зроблені в металевому корпусі з лазерним гравіюванням. Такий стильний і практичний сувенір припаде до смаку будь-кому. Лаконічний дизайн міцного металевого корпусу, який надійно захищає роз’єм накопичувача, робить дані USB-носії ідеальним вибором для великої кількості людей.

Крім цього, в модельному ряду металевих виробів каталогу присутні і оригінальні моделі, наприклад, флешка у вигляді ключа, на яку також може бути нанесена гравірування з логотипом.

послуги нанесення логотипу на флешки

Ще одним ефективним рекламним ходом буде флешки у вигляді пластикової карти. Велика площа дозволяє нанести на це виріб достатню кількість інформації: логотип, контактну інформацію, рекламні слогани, список послуг і т.п .. Флешки-кредитки з логотипом вдають із себе вкрай практичні у використанні і стильні бізнес-аксесуари.

Вони можуть в якості рекламного подарунка підноситися клієнтам, а також бути частиною корпоративного іміджу для співробітників.

Вартість гравіювання на флешку
Недорогим і практичним бізнес-презентом можуть служити пластикові флешки, на них можна нанести логотип і потрібну інформацію за допомогою тамподруку. Даний вид USB флеш-накопичувачів може бути виготовлений в різних кольорах і дизайнах, тому ви обов’язково знайдете своє унікальне рішення.

Пластикові флешки, завдяки своїй дешевизні, використовуються зазвичай як масовий рекламний матеріал, який можна успішно роздавати на великих конференціях, тематичних виставках, промо-акціях, при проведенні переговорів, використовувати в якості новорічних подарунків клієнтам і по безлічі інших приводів.

Для ексклюзивних клієнтів ідеально підійдуть флешки с гравировкой в корпусі з натуральної шкіри. Такий дорогий і престижний подарунок вкрай виграшно підкреслить статус вашої компанії, а для його власника подібний презент буде значною частиною бізнес-іміджу.