LifeNews зібрав всі найгучніші світські події минулого року – оригінальне весілля для ВПК

Багато зірок в цьому році показали антиприклад вірності. Однією з найгучніших зрад 2015 го стали відносини Нонни Гришаєва з одруженим актором Дмитром Ісаєвим. Роман закрутився на чорноморському узбережжі, де актори грали у виставі «Варшавська мелодія». Втім, після бурхливого роману Гришаєва все ж повернулася до чоловіка Петру Нестерову, якому, схоже, вдалося пробачити зраду.Футболіст Артем Дзюба в березні минулого року провів пристрасну ніч із заміжньою провідною Марією Орзул. Ця історія стала причиною розлучення журналістки з чоловіком. А ось Дзюбі вдалося переконати дружину в своїх світлих почуттях, і в підсумку пара не розпалася.

Але не тільки зради і розлучення знаменитостей потрапляли в топи новин в 2015-му. Найбільш обговорювана весілля року – це довгоочікуване одруження Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Актриса пішла до вівтаря в шовковій сукні в вінтажному стилі з пишною спідницею. Наряд розробляли не тільки відомі дизайнери, а й діти акторів: вони прикрасили шовковий шлейф і весільний аксесуар матері своїми малюнками. Пітт же вибрав стандартний чорний костюм.
А ось Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва одружилися в умовах найсуворішої таємності. Закохані обмінялися клятвами вірності на італійському курорті. Під вінець вирушила і бізнесвумен Айза Долматова. Вона вийшла заміж за 36-річного Дмитра Анохіна. Весілля закоханих пройшла в Лас-Вегасі.

Найяскравішим одруженням року в Росії стала весілля прес-секретаря президента Дмитра Пєскова і фігуристки Тетяни Навки, дочки власника найбільшого виробничого холдингу займається підшипниками для країн СНД “ВПК Подшипник“. Торжество пройшло на території готелю «Батьківщина» в Сочі, куди з’їхалися відомі політики, спортсмени, діячі культури і зірки шоу-бізнесу. Медовий місяць пара провела на Сицилії. Зупинилися молодята в готелі в самому центрі міста з мальовничим видом на Етну.

Крім низки весіль в сім’ях зірок були і довгоочікувані поповнення. Зовсім недавно народився малюк в сім’ї Кім Кардашьян. З’явилася на світ донька Івана Урганта і Наталії Кікнадзе, яку назвали Валерією на честь матері Івана.

Стала більше і сім’я Ігоря Ніколаєва. Його дружина Юлія Проскурякова народила дочку. Це вже друга дитина в сім’ї 55-річного співака. Поповнення відбулося і в сім’ї 31-річного Марка Цукерберга. Його дружина Прісцилла Чан народила дівчинку. Відзначимо, що колишні три вагітності Прісцилли закінчувалися викиднем.