Найпопулярніші весільні традиції Заходу

67В останні роки на наших весіллях набувають популярності західні весільні традиції. Вони прийшли з глибини століть і можуть зробити святкове торжество незвичайним, надати йому європейського шарму, привнести родзинку. Якщо ви готові експериментувати, то необхідно розібратися, що означає той чи інший ритуал весілля на західний манер.
З Вікторіанських часів нареченої знають чотири основних правила, які слід неухильно дотримуватися. Вони допомагають зберегти щасливу любов і сімейне вогнище на довгі роки спільного життя.ПРАВИЛО №1
На нареченій повинно бути надіто щось старовинне, яке дісталося їй у спадок від жінок по материнській лінії. Найчастіше це фамільна коштовність або аксесуар, який обіцяє принести довге життя і зміцнює зв’язок з предками.

ПРАВИЛО №2
Наречена одягає щось нове, що символізує щасливе майбутнє, успішний і міцний шлюб. Зазвичай це весільну сукню, яку купується незадовго до одруження.

ПРАВИЛО №3
На майбутній дружині повинна бути надіта річ, взята в борг у заміжньої жінки, сімейне життя якої вважається еталоном для оточуючих. Тим самим наречена як би забирає частинку позитивної енергії для створення щасливих шлюбних уз і міцних відносин з коханим.

ПРАВИЛО №4
Блакитний колір у вбранні нареченої символізує вірність, відданість, чистоту душі і помислів. Зазвичай використовують підв’язку блакитного кольору або пояс, шпильку, квітка, букет, бант лазурного відтінку. Кожна наречена, що дотримує західні традиції, шанує ці золоті правила і вірить в успіх, яку вони приносять.
весільні традиції
ВЕЧІРКА НАРЕЧЕНІ
За місяць до весілля прийнято проводити вечірку для майбутньої дружини, яка називається «дощ нареченої». На свято збираються подруги, знайомі, родичі дівчини, вручають їй різноманітні подарунки, тим самим збирають придане на весілля. Ця традиція прийшла з XIX століття, коли бідним жінкам допомагали усім світом, щоб вдало видати заміж. Гості приносили кухонне начиння, рушники, тканини, прикраси та висипали дари на голову нареченій, немов потоки дощу. У сучасному світі подарунки можуть бути найрізноманітнішими: парфумерія, нижня білизна, сертифікати в спортивні клуби та салони краси.
Вечірку організовують родичі дівчини або краща подруга, які будуть присутні на одруженні. До речі, привітання нареченої в цей день не виключать весільних подарунків.

Подруга нареченої
Подружки нареченої на весіллі одягнені в однакові сукні, фасон і колір яких обирає «винуватиця» торжества. Зазвичай наряди на дівчатах мають однаковий колір, що відповідає тематиці свята, але різний фасон. Якщо подруги приблизно однієї комплекції, то їм можна носити вбрання одного фасону. При цьому колір підбирають різний, особливо такий підхід ефектно виглядає на весняних весіллях, коли природа пашить буйством фарб.
Однаково одягнені подруги в старовину охороняли наречену від недоброзичливців, збиваючи їх з пантелику.

БУКЕТ і підв’язки
Найпопулярнішим звичаєм західній весілля вважається букет нареченої, кинутий через плече незаміжнім жінкам. Щасливиця, зловила букет, за повір’ям, обов’язково вийде заміж протягом року. Наречений знімає підв’язку з коханою і кидає її в натовп неодружених хлопців, якщо вони хочуть сімейного життя, то ловлять традиційний предмет і зберігають до одруження.
Західні звичаї цікаві і популярні завдяки повсюдному поширенню європейської культури. Все найкраще можна використовувати у проведенні свого торжества, але не варто забувати про власні традиції, сформованих століттями.