Оформлення весілля квітами це справжнє мистецтво

Живі квіти – це те, без чого складно уявити весілля. Ви можете обійтися без будь-яких інших елементів декору, але саме оформлення весілля квітами додасть цього дня особливої урочистості і настрій. Концепція, склад і колірна гамма квіткового оформлення залежать від обраного вами стилю весілля. В першу чергу, в оформленні повинні використовуватися ті квіти, які подобаються саме вам. Це означає, що якщо ви любите тільки кактуси, оформляти своє весілля трояндами і ліліями зовсім не обов’язково. Зараз існує величезна кількість стилів і напрямків у весільній флористиці. Квіткові композиції можуть мати абсолютно різні химерні форми, а скляна ваза давно перестала бути єдиною можливою основою для квіткових композицій.

У вас намічається особлива подія, яка має запам’ятатися всім вами близьким. Прикрасити подія живими квітами – це завжди на піку моди, особливо зараз, коли більшість наречених на оформленні своїх весіль економлять і використовують штучні замінники. Сподіваюся, ви не з числа. Живі квіти допоможуть виділити ваше подія і зробити спогади і фотографії більш запам’ятовується.

Особливість нашої команда – ми вміємо і любимо працювати з великими ідеями і бюджетами. У нас є величезна кількість талановитих учениць і нам по плечу будь-яке завдання. Більш того, якщо ваше подія особлива, то ми можемо попрацювати на ньому безкоштовно. Головне яка у вас ідея 🙂

Мінімальна вартість Таока послуги, як свадебное оформление у нас – від 400 у.о .. Будь ласка, майте це на увазі! Подивіться роботи, які виконала наша команда. Надихнути і зателефонуйте нам, коли будете призначити безкоштовну зустріч у зручний для вас час!