Порадьте кредити на житло для молодят

Якщо вам ще не виповнилося 35 років і ви молода сім’я, то у вас є можливість взяти довгостроковий молодіжний кредит на покупку житла. Така іпотека видається тільки тим молодим сім’ям, які дійсно її потребують. Державна програма передбачає допомогу молодим сім’ям в отриманні житла. Якщо у вас є діти, держава зобов’язується зменшити відсоток по виплаті кредиту на житло, а в разі, якщо у вас троє дітей відсотки по кредиту ви платити не будете взагалі.

Така програма вже працює і допомогла тисячам молодих сімей знайти дійсно своє затишне житло.

Якщо вам підходить така іпотека, і ви вирішили взяти участь в цій молодіжній програмі, вам слід стати на облік на неї за місцем вашого проживання. Ваші шанси швидко отримати житло будуть вищими, якщо у вас є певна сума грошей для стартового внеску.

Квартиру, в якій вам запропонують жити, вибрати самі ви не можете. Такі пільгові квартири надаються за договором з державою, певними будівельними компаніями. Будівельні компанії виділяють в стоїть будинку кілька квартир під таке соціальне житло. Ви можете вибрати квартиру з тих, що вам запропонують. Ви зможете вибрати лише елементи готового інтер’єру, від фасадного декору, в цьому випадку зазвичай активно користуються послугами компанії ДЕП советую сайт http://www.lepka.in.ua/catalog/karnizi-pod-krishu до кольору стін і підлоги.

Дійсно зручно, що молода сім’я може виплачувати свій борг по квартирі протягом дуже тривалого періоду. Такий період зазвичай становить 30 – 35 років.

Ця програма розрахована на те, що молоді люди, які взяли кредит, можуть виплачувати його до настання свого пенсійного віку.

Заздалегідь підготуйте всі довідки і документи, необхідні для отримання такої іпотеки. Іпотека оформляється досить нескладно, слід прийти за місцем реєстрації і з’ясувати всі подробиці. У будь-якому випадку буде необхідний стандартний пакет ваших документів – це звичайно паспорт, ІІН код подружжя, свідоцтва про шлюб і народження дітей. В обов’язковому порядку візьміть за місцем роботи довідку про доходи вашої сім’ї. Дуже добре, якщо всі ваші доходи офіційні і досить високі.

Якщо у вас з’явиться можливість виплатити іпотеку достроково, вам завжди підуть на зустріч. Така програма кредитування для молоді дійсно працює і допомагає молодим сім’ям. Ті, хто вже отримав за цією програмою житло, залишають тільки найпозитивніші відгуки. Своє житло – це гарантія успішної і тривалої сімейного життя.