Правила організації парубочого

Якщо вирішено провести парубочий, то нареченому краще всього дотримуватися деяких правил, які допоможуть подолати цей момент без хворобливих наслідків. Краще заздалегідь продумати всі нюанси, щоб даний захід вийшло в найкращих традиціях.

1. По-перше, проведення парубочого найкраще узгодити з нареченою. Не вітається напередодні весілля доводити свою майбутню другій половині, що даний захід пройде за будь-якої погоди і при абсолютно будь-якому відношенні до нього майбутньої дружини. Краще все ж відмовитися від нього, якщо наречена категорично проти парубочого, ніж потім з’ясовувати стосунки після весілля, коли яка-небудь «добра» душа доповість вже дружині, а не нареченій, про проведеному гулянні. Якщо ж поступатися не хочеться, то варто задуматися, чи не зарано затіяна весілля, так як спільне життя буде кожен день складатися з компромісів.

2. Якщо ж наречена не дуже вітає парубочий, аргументуючи, що буде відчувати себе дуже самотньо в цей день, то варто запропонувати організувати їй в цей день дівич-вечір, ну або присвятити час самої себе в салоні краси. Зробити дані пропозиції потрібно акуратно і красиво, щоб у нареченої не виникло відчуття, що від неї просто хочуть позбутися,
можна звичайно ввести в пошукову систему “Эротический Киев ” і знайти підходящу пропозицію. Відсутність організації дозвілля майбутньої дружини під час парубочого, загрожує її постійними дзвінками, а то і зовсім появою в розпал вечірки.

3. Організацію краще доручити друзям, ну. або мінімум, зваливши на них хоча б половину торжества. У нареченого в ці дні і так клопоту буде більш ніж достатньо.

4. Якщо планується бурхлива вечірка, яскраво провожающая холосту життя, то її проведення потрібно організувати за пару днів до весілля. Зайве спиртне і безсонна ніч не дуже добре відбиваються на обличчі нареченого, якщо парубочий пройшов в ніч напередодні весілля. А навіщо зайві проблеми, коли їх можна уникнути?

5. Правильна організація місця парубочого. Це може бути і столик в нічному клубі, так і гуляння на дачі у друзів. Головне залишити свої координати, комусь із чоловічого колективу, хто не буде брати участь в святі і зможе на ранок перевірити життєздатність відпочиваючих. Політ фантазії при виборі місця вітається, але варто його правильно співвідносити з наявним бюджетом.

6. Стриптиз можливий і, напевно, навіть вітається, особливо, якщо він професійний. Не варто забувати, що цим грішать не тільки представники сильної статі на парубочому, але і прекрасна стать на дівич-вечорі.

7. Наречений не повинен мучаться з приводу вибору їжі і випивки – парубочий це не прийом близьких родичів. Однак ящик горілки і одна оселедець, теж не кращий варіант. В клубі або ресторані організацію харчування провести набагато простіше, а ось в домашніх умовах може легко виручити доставка різноманітної їжі додому і куплений друзями алкоголь.

8. Інші розвага, такі як конкурси та загадки, потрібно точно доручити друзям. Хочуть повеселитися – нехай придумують, як це зробити.

Мальчишник навряд чи змінить характер жениха, але можливо саме дане останнім гуляння в холостий життя точно йому продемонструє, чи готовий він до серйозних і тривалих відносин. Адже через кілька днів відбудеться весілля, тому останнім гуляння настільки важливо і має допомогти нареченому точно розставити пріоритети у своєму житті.