Проект “Молодята” – досвід колег

Нової сім’ї – нова квартира! Молода сім’я володіє статусом «Молодята» протягом року з моменту дати реєстрації шлюбу.
Програма «Молодята» – це унікальний і єдиний проект в Росії. Завдяки можливості ГК «НОВОСЕЛ» – найбільшого оператора на ринку нерухомості Уралу, проект є іміджевим, а не комерційним. Метою цього проекту є допомога молодій сім’ї, яка починає самостійний шлях, придбати власну квартиру. За принципом «одного вікна», звернувшись в ЦЕНТР МОЛОДОЇ СІМ’Ї, молодята отримують комплекс послуг щодо вирішення квартирного питання: від першої консультації до отримання ключів від нової квартири. Здається, немає нічого простіше: вибрати та купити квартиру, але на практиці все виявляється інакше. Кожна операція індивідуальна. Необхідно пам’ятати, що всі операції на ринку нерухомості пов’язані з грошима і ризиками.

Команда досвідчених фахівців допоможе Вам знайти відсутні кошти і придбати нерухомість з найменшими витратами.
Програма складається індивідуально і включає в себе послідовну ланцюжок дій, яка допоможе придбати нерухомість на максимально вигідних умовах.
На ринку нерухомості дуже часто виникає питання: навіщо потрібен ріелтор? що він робить такого, чого б ми самі не змогли зробити? Такі питання виникають у зв’язку з тим, що технологія операцій з нерухомістю не має візуально сприйманих фактів, як, наприклад, при будівництві будинку: котлован, фундамент, стіни, дах, оздоблювальні роботи, благоустрій території. Рішення квартирного питання завжди носить індивідуальний характер і може бути виконано різними способами виходячи з Вашої ситуації.

Ось один з найпростіших прикладів із практики:
У компанію звернулися «Молодята» з проханням допомогти підібрати квартиру для покупки по іпотеці. Молода пара знімала житло, невеликий стартовий капітал, що складається із заощаджень і того, що було подаровано на весіллі.

Обоє мали зарплатні картки, скористалися пільговими умовами і самостійно отримали схвалення банку на видачу кредиту. При детальному розборі ситуації з’ясувалося, що коштів не вистачає на бажаний варіант. Подружжю було запропоновано подати заявку в інший банк (на ринку кредитні послуги пропонують 70 банків – 600 різних кредитних програм). В результаті була придбана квартира більшою площею за меншу вартість з використанням позикових коштів банку з процентною ставкою меншою на 2,75%!

Економічний ефект, у результаті правильно складеної програми вирішення квартирного питання, склав:
1. Ціна, запропонованої ріелтором квартири, склала на 150 000 руб. менше!
2. Початковий внесок зменшився на 30 000 руб.
3. Обмеження по мінімальному сімейного доходу (впливає на суму максимального кредиту) знизилася на 3 158 руб. в місяць!
4. Підібрана інша іпотечна програма зі ставкою на 2,75% менше, заощадить на виплату відсотків 1 640 109 крб.!

В результаті правильно складеної програми вирішення квартирного питання «Молодята» виплатять за квартиру на 1 769 109 крб. менше. Строк кредитування скоротився на 5 років. Крім того, необхідно відзначити ліквідність квартири при подальших операціях (від 5,76% – від 150 000 руб.). Податковий повернення склав: з купівлі – 260 000 руб.; з відсотків по виплаті кредиту – 214 384 руб.

Засоби податкового повернення направляються на участь в щомісячних платежах, що зменшить їх і полегшить сімейний бюджет, тобто грошей на повсякденні витрати буде залишатися більше! В результаті платежі за оренду чужої квартири були направлені на покупку своєї квартири!
Сьогодні до проекту приєднуються банки і забудовники, за тристоронніми угодами вдається досягти великих економічних ефектів.

При виборі об’єктів з бази ДК «Новосел» можна отримати додаткову економію.
Знижка 12% поширюється на будь-які власні послуги групи компаній «НОВОСЕЛ» за програмою «МОЛОДЯТА». До речі подібна програма діє і в Україні, наберіть у пошуку фразу “Новостройки города Бровары: «Лесной квартал» и его характеристики” російською мовою, там все докладно описано.
Тільки комплексний підхід до вирішення квартирного питання, яке на перший погляд може здаватися не вирішуваних, дозволить максимально вигідно виконати завдання.

Проконсультуйтеся, і ми складемо Вашу індивідуальну програму!
Рішення квартирного питання починається з програми «МОЛОДЯТА»