Шкіряне весілля – 3 роки після одруження

070Третю річницю весілля прийнято називати шкіряною, бо суть сімейних відносин до того часу дуже схожа на якість матеріалу зі шкіри. Він пластичний, м’який, приємний на дотик і досить міцний. При належній турботі шкіра буде довговічною, блискучою, міцною, але якщо не доглядати за матеріалом – отримаєш тріщини, вади і крихкість.
За 3 роки спільного життя зміцнилися відносини і притерлися характери, визначена роль кожного чоловіка в шлюбі, молодята починають міцно стояти на ногах, зазвичай планують завести дітей. Проте любов вимагає постійного підживлення, так як емоції вщухли, а почуття перестали бушувати і кипіти. Як стверджують психологи, на цьому етапі спільного життя існує небезпека розірвання шлюбу саме через емоційної складової відносин.ЯК підготуватися до свята?
Перед торжеством дружина повинна провести генеральне прибирання в квартирі: помити вікна, випрати штори, натерти дзеркала і посуд, добре провітрити приміщення. Слід позбутися від усього непотрібного, старого і марного. Винести зламані меблі, викинути тріснуті тарілки і чашки, перебрати гардероб, полагодити побутову техніку або освіжити ремонт в будинку. Ці дії подібні ритуалу, який позбавляє від негативної енергії, що, привносить свіжий струмінь у стосунки між подружжям.

Необхідно помиритися з родичами або друзями, відновити приятельські стосунки, попросити вибачення у скривджених вами людей. Самих близьких родичів запрошують на свято, а тим, хто не зміг приїхати передають червоні яблука, як символ здоров’я і довголіття. Не можна святкувати третю річницю з вантажем образ, невисловлених бажань і претензій. Психологи рекомендують відпустити всі негаразди і налагодити відносини, щоб любов засяяла новими яскравими фарбами.
На стіл готують страви з м’яса і молока, печуть печива у вигляді фігурок тварин. За старовинним народним звичаєм випікають коровай, який вважається символом успіху і благополуччя. Гостей подружжя зустрічають разом зі словами: «Ласкаво просимо!» І проводжають кожного до столу. Після трапези чоловік з дружиною б’ють посуд на щастя і пропонують це зробити почесним запрошеним, зазвичай батькам.

ЩО ДАРУВАТИ НА СВЯТО?

На торжество гості зазвичай дарують предмети зі шкіри або посуд, кількість якої значно зменшується після святкування третьої річниці весілля. Шкіргалантерея, тематична одяг, брелоки, ремені, гаманці, прикраси обов’язково принесуть достаток і удачу в сім’ю. Дорога шкіряні меблі, шкури тварин, шуби, хутряні шапки піднімуть статус молодої сім’ї і прикрасять їх побут.
Закоханим рекомендують купувати подарунки, спільно відвідуючи магазини. На третю річницю треба купувати парні подарунки. Це можуть бути фігурки кумедних тварин, які стануть справжнім сімейним талісманом. Дружина дарує своєму обранцеві шкіряне портмоне, ремінь, туфлі, а чоловік підносить в дар шкіряну куртку, сумку або аксесуари. Все залежить від матеріального достатку і можливостей, в будь-якому випадку головне – не ціна, а увага, турбота і теплота відносин.

Три роки спільного життя свідчать про серйозність шлюбних уз. За цей сімейний період подружжя проходять перші випробування і долають їх, добре пізнають один одного в побуті, поступово виробляється прихильність і повагу, у багатьох пар народжуються діти. Щоб зустріти золоте весілля, необхідно дбайливо ставитися до почуттів свого партнера, а також вчитися приймати компромісні рішення.