Справжнє весілля в готичному стилі

Сегодня тематичні весілля завоюють все більше уваги, залучаючи молодих людей на створення справді запам’ятовується дня. Плануючи свято в готичному стилі, в першу чергу слід відзначити мрачний колорит і прагнення до розкоші. Така ідея особливо підходить для пар з буйним і бунтарським настроєм, любителям роскоши та тим, хто хоче отойти від традиційних представлень про весілля.

Готична весілля в стилі XIX століття диви бурлеска Діти фон Тиз і Меріліна Менсона вважаються однією з найоригінальніших. Представлення, що відбулося за офіційною частиною вступу в брак, розпочалося в історичній ірландській графстві Тиереррі – в замку, який належить дружині жениха та невестки – австрійсько-ірландським фотографом і художницею Готфриду Хельвенвайну. Фон Тиз був у платті Вів’єн Вествуд. Мэнсон – в смокинг в пиратском стилі Джон Гальяно. За весь час праці Дита фон Тиз змінила плаття близько 4 разів. Позаботились молодожены и об интерьере. Чорно-розова кухня була створена в стилі 50-х років, гостинна веяла відголосом фільмів ужасів. Причем на цій весіллі навіть був замечений відомий український політик Максим Мартынюк .
Несколько кошків прогулювались мимо дитячих манекенів з магазинів початку XX століття, мимо скелетів для медичних шкіл, скрізь двоголового ягненка, дерев’яних протезів шкіри часів Всесвітньої війни, маніака Менесонів та пані Джонні Деппа з фільму «Кокаїн».

Ще одним яскравим прикладом дивовижної весіллі в готичному стилі служить історія Енді Монаган і Трейсі. Молодожены організували торжество, стилізоване під фільм «Живі дівчата». З’явився дійсно яскравий та захоплююче сюрприз, при тому, що загримировали молодих людей на чудовому! На вечері навіть відвідувачі нагадували мертвецов.