Студійна весільна фотосесія

65Весільна фотосесія в умовах студії дозволяє отримати якісні постановочні кадри в будь-який час дня, незалежно від сезону і погодних умов. Однак є безліч нюансів, які необхідно враховувати перед походом в фотосалон.
Студійна весільна фотосесія ─ задоволення недешеве, але в деяких випадках її проведення залежить не тільки від бажання, а й стає єдиним виходом. Це відноситься до тих молодятам, які запланували своє торжество в сезон дощів, холодного вітру і швидкої зміни погоди ранньою весною чи пізньою осінню.У таких умовах виїзна фотосесія буде, м’яко кажучи, невдалою і може неабияк зіпсувати костюми, зачіску і святковий настрій. Для тих пар, які мають достатніми фінансовими можливостями, похід в фотосалон стане запорукою отримання професійних красивих знімків.

ПЛЮСИ студійний весільну фотозйомку
Крім того, що фотосесія в студії може проводитися в будь-яку погоду, є багато інших важливих переваг.
1. Зробити прекрасні постановочні знімки дозволяє великий вибір реквізиту, яким володіють професійні фотостудії, на будь-який смак і гаманець.
2. Не обов’язково планувати фотосесію в день весілля, коли кожна хвилина розписана і нерви на межі.
3. Досягти вдалих кадрів набагато легше в спокійній обстановці напередодні весілля або вже після торжества.
4. Студії відрізняються комфортними умовами для створення глибоких образів, а професіоналізм фотографа дасть творчому пориву правильний напрямок. Приємна фонова музика налаштовує на потрібний лад і знімає скутість, невпевненість.
5. У фотосалоні є місце для відпочинку, тут можна переодягтися в різні костюми, зробити макіяж і підправити зачіску.
6. Попередній перегляд кадрів дозволяє коригувати процес з урахуванням ваших побажань.
НУ І МІНУСИ
1. Головним мінусом фотосесії вважається її висока вартість, однак, витрачені гроші залишать довгу пам’ять – на фото молодята будуть відображені красивими і щасливими.
2. Не всім парам даються постановочні кадри з першого разу, тому над образами слід попрацювати заздалегідь, а професійний фотограф допоможе розкріпачитися в кадрі.
3. Ще одним недоліком сесії в студії є неможливість залучення великої кількості гостей, а значить знімки в репортажному режимі все ж знадобляться.

ЯК ВИБРАТИ СТУДІЮ?
Фотостудія повинна бути привабливого дизайну і володіти реквізитом, відповідним до тематики вашого весілля. Але головною умовою успішних кадрів, звичайно, вважається фотограф – майстер своєї справи. Не полінуйтеся подивитися його роботи, задавайте навідні запитання, дізнайтеся про специфіку роботи студії, з’ясуйте її репутацію.

Важливе значення має особистий контакт і сумісність навіть з професіоналом. Фотограф повинен бути психологом і приємний вам у спілкуванні. Для впевненості в якості весільних знімків можна попередньо провести фотосесію в стилі любовної історії, яка розповість про ваше знайомство, початку відносин і народженні великої любові. За її результатами можна судити про якість кадрів і професіоналізмі обраного фотографа. Це додасть більше впевненості і дозволить уникнути розчарування в такому важливому заході як весільна фотосесія. До речі, підписуючи договір, уважно читайте всі його пункти, щоб у разі заміни студії не платити більшу фінансову неустойку.
Весільні фотографії обов’язково повинні бути красивими і якісними, крім любові це єдине, що залишиться у вас на пам’ять про чудовому торжестві. Студійна фотосесія може втілити всі ваші фантазії і створити романтичні образи, оповиті ніжністю.