Сучасне весілля і церемонії

Ми живемо в прекрасному, сучасному динамічному світі, коли все навколо змінюється, привносячи з собою нові ідеї та стилі. У цій статті ми розповімо про сучасні і свіжих рішеннях проведення весільної церемонії. Час коли в дизайні весіллі використовували купи повітряних куль, а в програмі вульгарні і не однозначні конкурси вже давно кануло в лету і стало не актуальним. На зміну прийшли нові весільні традиції, цікаві майданчики, нестандартні підходи до сценарію і розваг.

Сучасні пари прекрасно обходяться без неї, замінюючи похмурі, темні під’їзди відкритими майданчиками для виїзної реєстрації: сонячними лісовими полянами, піщаним берегом затоки, дахом з улюбленим видом на місто або сучасним лофтом. Саме в таких місцях проходить приголомшливої ​​краси і душевності перша зустріч молодих. Коли коли батько під руку веде свою дочку до вівтаря, під захопленими поглядами друзів і родичів і передає її в руки коханого, який в перші бачить свою улюблену у всій весільної красі біля вівтаря, під чарівні звуки скрипки або сексафона, це ні з чим не порівнянні емоції радості і надлишку ніжних чувст.

Сучасні пари зовсім інакше ставляться до найважливішого і неповторному дня в їх житті і намагаються насолоджуватися кожною миттю.

Тому молодята вибирають для офіційної розпису в РАГСі і для весільної церемонії два різних дня. Таким чином відразу йде ціла купа проблем. Гостям не доведеться тягатися за вами в нестерпному чеканні закінчення фотосесії і початку банкету, а вам не потрібно буде піклується про трансфер гостей з безлічі пунктів призначення. Ну і звичайно варто подбати про різні дрібниці, наприклад що буде якщо під час вашого чудового свята піде дощик, потрібен весільний шатер, вірно? У цьому допоможе компанія має спеціалізовані рішення для цього Master Bar .
Ви зможете ідеально поєднати урочисту реєстрацію в РАГСі, після якої ви без зайвих людей, підете на фотосесію. На якій ви будете почувати себе набагато комфортніше і розкутіше без пильних поглядів друзів і родичем і до того ж зможете відвідати всі заплановані вами місця.
А на другий день ви дозволите собі встати пізніше, зробити гарні знімки з подружками під час зборів і влаштувати романтичну першу зустріч. До того ж це дозволить нареченій покрасуватися в двох весільних сукнях, замість одного!

Так само слід детально і чітко продумати все щодо весільної церемонії. Місце проведення, музичне та світлове супровід, учасників і артистів, наряди. Один з головних наших порад – не економте на провідному! Саме від нього буде залежите успіх вашого свята! З обрядів які є по справжньому обов’язковими і важливими – запалення родинного вогнища, розрізання весільного торта, танець нареченої з батьком і перший танець молодих.
Ну а найважливішим радою вам буде – довірити своє весілля професіоналам!