Теракт на весіллі в Туреччині

У місті Газіантеп на півдні Туреччини під час весільної церемонії пролунав потужний вибух. На даний момент відомо про 50 загиблих, ще не менше 100 осіб отримали поранення, передає агентство Reuters з посиланням на губернатора міста. Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за подію.

трагедія сталася вчора ввечері. святкування весілля вже наближалося до завершення, люди танцювали, і вибух прогримів в натовпі. за попередньою інформацією, вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник, причому виходячи і пнйюй що більшість дозвільний весілля були курди, становитс зрозуміла политеческого спрямованість цього терористичного акту.

Президент Туреччини Тайіп Ердоган повідомив, що влаштував вибух смертника було від 12 до 14 років, передає AFP. За словами глави держави, вибуховий пристрій привів в дію або сам смертник, або хтось ще. Президент додав, що, за наявною інформацією, до теракту причетні бойовики «Ісламської держави».

Серед поранених самого різного ступеня тяжкості прреобладают осколкові поранення в голову, всі медичні установи міста переповнені, постраждалим необхідний найширший спектр медичний діагностики від загального УЗД до такої екзотики як рентген носа. Всіх пострадавшіш доставили в блізлежайшіе лікарні та військові госпіталі.