Весілля на будь-який смак і колір

Час не стоїть на місці. Сьогодні можна придумати і реалізувати самі незвичайні ідеї. Це також стосується питань проведення та організації весіль. Можна піти моді чи придумати що-небудь своє. Про останні тенденції  розповів гендиректор Event компанії «Свято Art» Галина Литвинцева.

– На сьогоднішній день однозначно є мода на проведення весіль під «ключ». Це коли практично вся весілля довіряється однієї компанії. Як кажуть «від квітки, до нитки на скатертини», – зазначила Галина Литвинцева.

Актуальна колірна весілля. Перш за все, це стосується стилю урочистості. Наприклад, стиль «зелене яблуко» або весілля в біло – злотом кольорі. Важлива кожна деталь. Її оформлення має відповідати фарбам вашого свята. Популяризується весілля концептуальна або тематична. Тут ви можете проявити бурхливу фантазію. Яких тільки тим не існує. Наприклад, подорожі по світу, Бременські музиканти, навіть існує тема під жувальну гумку Love is і багато інших.

Важливим стає питання про зайнятість гостей, коли вони тільки починають збиратися. З цих питань вам допоможе welcome-зона, тобто місце зустрічі. Своїх дорогих гостей ви можете зайняти і оркестром, і фокусником, і навіть шоколадним фонтаном, нещодавно наприклад, наша компанія робила, як говорять російською проведение корпоративов І треба відзначити корпоратив пройшов на ура!

Ще один тренд сучасності – виїзна реєстрація. Так можна висловити свою індивідуальність. Але не можна забувати, що це лише імітація. Справжні висновок про шлюб ви можете отримати тільки в палаці одруження.

На весіллях можуть бути присутніми актори, які урізноманітнюють весілля. Також використовуються предмети певної концепції. Наприклад, на етнічній весіллі наречений з нареченою можуть прискакав на конях. Бурятская весілля, може припускати проведення будь-яких обрядів прямо на місці торжества. Або вручення від молодшого покоління старшому хадак.

Не можна не відзначити таку частину багатьох весільних торжеств, як парубочий і дівич-вечір. Галина Литвинцева зазначає, що це повинно бути грамотно спланований захід. Молоді люди, звертаючись в професійну організацію, оберігають себе від різних неполадок. Це стосується і таких традицій як викуп, весільний кортеж і урочистий бенкет.

Одвічне питання ціни, вимірюється тим, чого ви хочете. Будь-яке весілля може бути недорогий при грамотній організації і з правильним розподілом коштів. Можна заощадити на оформленні автомобіля, але додати гроші на флористику. Якщо стосується точної вартості, то це від 15 тис. у.е.

Популярні не тільки тематичні весілля. Залишаються в пріоритеті класичні весілля. Вони також можуть бути шикарними і досить елегантними. Головне, з якими бажаннями і з яким настроєм ви підходите до торжества.

Також Галина Литвинцева зауважує, що клієнти її агентства, стали підходить до шлюбу більш серйозно.

– Приблизно п’ять років тому одружилися зовсім молоді люди, 18-20 років. Зараз це вже старші люди, 25-27 років. Це пояснюється, більш серйозним ставленням один до одного і до інституту сім’ї в цілому. В основному це молоді люди, які вже мають будь-якої досвід проживання разом.