Весільний макіяж – новини 2015

68Є так само головним в образі нареченої, як і плаття або фата. Тільки грамотно підібраний макіяж може підкреслити красу нареченої в урочистий день.
Якщо у нареченої підібраний незвичайний образ, то слід підбирати правильний весільний макіяж до цього образу для того що б завершити композицію. Правильно виконаний макіяж буде вигідно підкреслювати красу обличчя на весільному фото і відео на весілля. У будь-якому випадку потрібно заздалегідь вибрати стиль і перепробувати все, що сподобалося. Якщо ви наймаєте візажиста, то слід що б він відрепетирував наносити потрібний вам макіяж.ВИБІР основа під макіяж
На весіллі важливо, що б макіяж приховав всі дрібні недоліки особи і що б він протримався весь день і в окремих випадках всю ніч для цього потрібно підібрати правильну основу під макіяж. Для тих, у кого присутні дрібні зморшки, підійде зі світловідбиваючими і перламутровими частинками. Для тих, у кого світла шкіра потрібна рожева і персикова основа. Якщо ви замовили відеозйомку весіль в Москві, поставтеся до вибору макіяжу відповідально, так як від об’єктива камери нічого не сховаєш.

ВИБІР пудри
Найкращим і прийнятним варіантом є розсипчаста пудра. Вона краще за інших лягає на шкіру і створює ефект рівної шкіри. Вона на тривалий час зраджує шкірі матовий ефект і при цьому не буде виглядати як «штукатурка», що особливо важливо, коли ви є головною героїнею у відео на весілля, виконавицею своєїнайголовнішою в житті ролі.

ПУДРА-МОЗАЇКА
Пудрою-мозаїкою називають ту пудру, у якої багато різних відтінків. Така пудра продається у формі кульок.

ТИПИ весільний макіяж НАРЕЧЕНІ

КЛАСИЧНИЙ
Якщо ви підібрали пишну сукню, фату, то класичний макіяж найбільше підійде вашому образу.
Увага при класичному макіяжі звертається на очі або на губи, головне, щоб не на очі і губи одночасно. У такому макіяжі потрібно внести в усі блиск. Нанести на очі блискучі тіні. На губи блиск для губ.

ЕЛЕГАНТНИЙ
Такий макіяж для весільного відео в романтичному стилі підходить тим, хто вибрав пряме плаття світлих кольорів. Тихий образ з акуратною зачіскою без прикрас. Для елегантного макіяжу не слід вибирати відтінки яскравих кольорів. Помада повинна бути виключно натурального відтінку. Найкраще буде вибрати матову помаду.

МАКІЯЖ, нагадує «ДИТЯЧИЙ ОБРАЗ»
Якщо наречена вибрала пишне, але при цьому коротке плаття або обтягуючі сукні з фатою то тут неодмінно підійде макіяж «Дитячий образ». Для цього образу ідеально підійдуть брови підійнятою форми і трохи укорочені. Вії повинні бути нафарбовані подовжуючої тушшю. Губи повинні бути яскраві і блискучі. У макіяжі для нареченої блиск для губ відіграє велику роль. Також можна нанести рожеві рум’яна.