Весільний подарунок: три секрети успіху

Весільний подарунок: три секрети успіху
Весілля – хвилююча мить не тільки для молодят, але і для їх гостей. Отримавши запрошення на весілля, вони автоматично отримують два завдання з питаннями: що вдягнути? І що подарувати?

Якщо відповідь на перше питання лежить, здебільшого, в площині індивідуальних переваг, то, при виборі весільного подарунка, доводиться рахуватися з встановленими правилами хорошого тону. Весільний подарунковий дрес-код дуже жорсткий і має, як мінімум, три чітких правила, нехтувати якими – не комільфо.

Найменше з можливих зол – ваш подарунок не сподобається молодятам, і вони насилу приховають своє розчарування. Вам буде неприємно, але не настільки, як, якщо на загальному тлі дарувальників ви будете себе почувати відверто ніяково і ввійдете в історію весілля, як «ті гості, що фігню якусь подарували».

Три критерії правильного весільного подарунка

1. Правильна вартість.
Ціна весільного подарунка повинна бути не менше ресторанного чека на гостя. Якщо подарунок дарує пара, щось – не менше чека на дві персони. Це – необхідний мінімум вартісного критерію весільного подарунка.

Якщо подарунок робить близький родич, член сім’ї одного з молодят, то ціна подарунка повинна перевищувати витрати молодих на банкетний персону, приблизно вдвічі.

Звичайно, з усіх правил є винятки, і бувають дуже близькі родичі, не здатні зробити дорогий подарунок. Але їхня присутність на весіллі – вже, само по собі, подарунок для молодят. Про такі випадки не йдеться. Мова – про правила. І вони жорсткі: на весілля не прийнято дарувати дріб’язок і сувенірні дрібнички.

На замітку: подарунок в конверті на весілля – дуже поширений варіант. Це зручно і практично. Дарувальнику не потрібно мучитися питанням і сумнівами: чи сподобається чи ні. Молодятам, як правило, потрібні гроші на облаштування сімейного побуту і вони раді весільного подарунка грошима. Але! Хто потім, через роки, згадає, скільки і ким було подаровано, на що витрачені грошові знаки. А ось гарний столовий набір, наприклад, або сервіз будуть радувати довго і постійно нагадувати про весільний день.

2. Корисна універсальність.
Весілля – свято молодої пари. А тому і подарунок повинен робитися парі, призначатися для спільного нею використання. А ще він повинен бути корисним молодій сім’ї, відповідати її потребам і бажанням.

Порада: для того, щоб не потрапити в халепу, подарувавши молодятам другу пральну машину або п’ятий праска, проведіть передвесільну розвідку, зберіть інформацію, що є у молодих, чого потребують, чи будуть жити перший час з батьками або знімати житло?

3. Красива упаковка.
Весілля – це святковий захід, де всі красиві і все навколо прикрашене. Ваш подарунок повинен відповідати. Красива упаковка, продумана презентація – частина весільної церемонії. Не потрібно порушувати святкову тему.

На замітку: навіть, якщо подарунок великогабаритний, його слід упакувати. На холодильник або машину можна прикріпити гарний бант, оформити кульками. Зазвичай габаритні подарунки не приносять в ресторан, а доставляють за адресою проживання молодят. На весільному ж банкеті дарується тільки техпаспорт або ключі. Зазвичай це виглядає дуже ефектно і видовищно.

3 подарункові ідеї, які не підведуть

Коли мова йде про скруті з фінансами і одночасної необхідності робити подарунок, згадують приказку про те, як дорого увагу. Типу, увагу набагато дорожче, ніж подарунок.

Забудьте цю приказку, готуючи весільний подарунок. На весіллі дорого все: і увагу, і подарунок, особливо, дорогий.

Ключі від квартири.
Хто не мріє про таке? Починати сімейне життя у власному гніздечку, що не блукаючи по знімних квартирах, не звертаючись до банківську іпотечну кабалу – кришталева мрія всіх молодят. За такий подарунок вони скажуть не одну подячну промову і будуть цілуватися на весіллі невтомно і без «Гірко!»

Ключі від автівки.
Ще одна кришталева мрія молодих, яка звільняє їх від необхідності брати автокредит і влазити в борги. Машина молодій парі відкриває масу приємних можливостей – нові подорожі, спільні вилазки за місто, свобода пересування в повсякденному житті.

Весільна подорож.
Романтичний подарунок – можливість молодим побути разом, перевести дух після весільного марафону.

Порада: цей подарунок вимагає збору інформації про плани молодих – чи зможуть вони дозволити собі вирушити у весільну подорож, чи відпустять їх з роботи, чи дадуть відпустку? Де б вони хотіли провести свій медовий (умовно) місяць?

Якщо молоді – дуже зайняті люди – і не можуть собі дозволити випасти з щільного робочого графіка навіть на тиждень, можна порадувати їх не весільною подорожжю, а романтичною вночі в шикарному готелі. У номері класу «люкс» на них чекатимуть: відерце з охолодженим шампанським, кошик фруктів, пелюстки троянд на атласному простирадлі, підготовлена ​​ванна, дихаюча ароматною піною, сніданок у ліжко і інші приємності, призначені спеціально для молодят.

З цим подарунком, практично, 100-відсоткове попадання в ціль. Потрібно лише заздалегідь навести довідки, чи немає у молодих якихось особливих планів на першу шлюбну ніч.

Основний принцип весільного подарунка зрозумілий – турбота і увага до винуватців торжества. Головне, щоб молодим сподобалося, щоб вони, отримавши ваш подарунок, щиро вигукнули: «Ми якраз про таке мріяли! Велике дякую!”

Якщо ж ви цікавитеся багетні мистецтвом, і бажаєте відкрити філію своєї майстерні в Україні, наберіть в пошуку російською Багетная мастерская в Киеве перейшовши по першій же посиланням ви неодмінно потрапите на сайт де вирішуються подібні питання.