Видеосьемка лавсторі

64Яку я пропоную, в перекладі з англійської означає Історія Любові. І якщо практично у всіх молодят є весільні кліпи та фільми, то існуванням у сімейному відеоархіві екранізації власної історії любові може похвалитися далеко не кожна пара. Являє собою Лавсторі невеликий, але ємний, красивий фільм, який триває близько 3-6 хвилин. Він розповідає про взаємини нареченого і нареченої, і заснований на реальних чи вигаданих подіях.

Лавсторі може бути знята у вигляді фільму про романтичну прогулянці по місту, на теплоході, або ж за сюжетами індійських фільмів. Тематичні історії припускають під собою використання красивих костюмів і музичних композицій, які роблять Лавсторі нареченого і нареченої цікавим, яскравим і незабутнім.
Завдяки використанню цікавих прийомів зйомки і захоплюючих сценаріїв, Лавсторі виглядає не менш захоплююче, ніж відеозйомка весілля. Крім того, історія кохання стає логічним початком самого весільного кліпу або фільму, оскільки заздалегідь знайомить з нареченим і нареченою, розповідаючи про їхні почуття і взаєминах до весілля.

Для того щоб ваша Лавсторі була ідеальною, я готовий запропонувати вам допомогу професійних сценаристів, які напишуть для вашого фільму цікавий, оригінальний сценарій, придумають текст і підберуть музичний супровід. У результаті ваш відеокліп про Лавсторі буде ідеальним.
У ньому буде все гармонійно взаємопов’язано один з одним – і сюжет, і музика, і відеомонтаж.
Процес зйомки Лавсторі відрізняється високою трудомісткістю. Однак, завдяки значному досвіду роботи в галузі відеозйомки весіль, рекламних роликів для ТБ, безперервному вдосконаленню своєї майстерності, використанню новітнього обладнання та постійному вивченню робіт кращих російських відеографів, я можу гарантувати отримання якісного відео на весілля у всіх випадках.
З чого починається Лавсторі? Перш за все, на зустрічі з молодими, я прошу їх відобразити свої побажання щодо їхнього фільму.

Після цього складається план роботи, і обумовлюються деталі майбутніх зйомок. У результаті детального опрацювання готове відео може відображати будь-які моменти, які б ви хотіли зафіксувати на довгу пам’ять – романтичні побачення, перше знайомство, пропозиція руки і серця, покупку кілець до весілля.

Лавсторі дає можливість плавно підвести гостей до перегляду головного відео – весільного фільму, і може стати цвяхом програми на самому весіллі, викликавши бурю емоцій у запрошених. Виконується відеозйомка у форматі DSLR FULL HD, який відрізняється підвищеною чіткістю і якістю – 1920 x 1080 пікселів.

Вартість відеозйомки Лавсторі становить від 25 тис. рублів. Однак вкладення цих коштів повністю себе виправдовує, оскільки фільм про власну історію любові – заповітна мрія всіх молодят.