Як вдало вийти заміж за іноземця?

выйти замуж за иностранцаВсі дівчата мріють знайти свого єдиного, вийти за нього заміж і жити довго і щасливо. І у кожної з них є свій власний ідеал. Для деяких найкращим варіантом є заморський принц. Вони мріють бути дружиною іноземця і жити на батьківщині чоловіка, в іншій країні, з скоєно іншим укладом життя і традиціями.

У нашій статті ми спробуємо розібратися: як вдало вийти заміж за іноземця, що потрібно знати, перед тим як зв’язувати себе узами шлюбу з коханим з іншої країни, які питання при цьому можуть виникнути, як їх вирішити і скласти свій рецепт щасливого сімейного життя. Крок перший – пошук відповідного кандидата Найбільшим популярним і найбільш доступним способом знайти чоловіка-іноземця в даному випадку є онлайн-сайти знайомств.

Але тут існує безліч підводних каменів. Особисті дані і фотографії, які вказані в профайлах, можуть істотно відрізнятися від справжніх, адже кожен хоче привернути більше уваги до своєї персони і трохи прикрасити себе. Так, наприклад, деякі можуть виставити фотографію, на якій вони були відображені більше 5 років тому або просто скористатися фотошопом щоб виглядати більш привабливо. Деякі приписують собі модні хобі, якими вони не займаються або уміння якими вони не володіють.

Можуть також розповідати, що вони займають більш високу посаду у своїй компанії, ніж це є насправді. Тому постарайтеся ретельно перевірити всю інформацію. Ще одним способом вийти заміж за іноземця є похід в міжнародне шлюбне агентство, у якого є своя база з кандидатами. В залежності від ваших уподобань вони можуть підібрати для вас кращий, на їхню думку, варіант, який вам підходить. Також агентство влаштовує спеціальні вечори знайомств, куди запрошуються іноземці та дівчата бажаючі познайомитися з ними. Будьте пильні, перед тим як іти на таку вечірку переконайтеся в агентстві, що там будуть присутні претенденти з нормальними серйозними намірами.

Для людей з добрим серцем відмінним варіантом вийти заміж за іноземця може стати волонтерська робота в іншій країні. Зараз існує багато міжнародних проектів взявши участь в яких, ви можете не тільки допомогти іншим, але й знайти свою другу половинку зі схожими інтересами. До того ж така людина напевно володіє хорошими людськими якостями. Ееслі у вас є родичі або знайомі, які живуть за кордоном, то ви можете попросити познайомити вас з гарним і приємним людиною з їх оточення. Службовий роман також один з варіантів знайомства, якщо у вас є можливість влаштуватися працювати в міжнародну компанію. Навіть якщо вийде з’їздити на стажування на кілька місяців, у вас з’явиться можливість познайомитися з безліччю нових людей, одним з яких можливо стане вашим звуженим. Замість роботи ви можете поїхати за кордон по гранту, щоб повчитися деякий час в університеті.

Тут ви зможете отримати нові знання і, можливо, обзавестися другою половинкою. Якщо у вас є якесь захоплення, наприклад дизайн або що-небудь інше, то проводячи багато часу на іноземних форумах, присвячених вашому хобі, ви можете познайомитися з однодумцями, серед яких може бути буде ваш майбутній чоловік. Крок другий: «Ідентифікація Бонда» або збираємо інформацію Перед тим як зробити такий відповідальний крок як переїзд в іншу країну і весілля, ви повинні знати про свого чоловіка абсолютно все, адже ви хочете не просто вийти заміж за іноземця, а провести з ним решту, бажано, довге і щасливе життя. Вам слід обговорити всі деталі, адже дрібниць в такій справі не буває.

Майбутній чоловік, як розуміє людина, повинен спокійно сприйняти всі розпитування і надати вам правдиві відповіді. Будьте готові і ви відповісти на всі його питання.

1. Поцікавтеся його фінансовим становищем , скільки він заробляє і де працює, на якій посаді і які у нього є перспективи. Чи є у нього своє житло, або він виплачує його в кредит (це є поширеною практикою за кордоном). Які ще у нього кредити і як довго він буде їх виплачувати. Не бійтеся здатися меркантильними, це нормальні питання, які відіграють важливу роль у нашому матеріальному світі. Тим більше, що швидше за все він вас буде містити тривалий час поки ви не знайдете собі роботу. Коли прийде час, і ви точно вирішите одружитися, вам необхідно заздалегідь вирішити питання з фінансуванням весілля. Чи буде це робити тільки сторона чоловіка або витрати будуть ділитися навпіл. Також ви повинні вирішити, чи будете ви складати шлюбний контракт, і які пункти будуть в нього входити.

2. Його здоров’я і самопочуття. Необхідно дізнатися, маються в його родині захворювання, які передаються у спадок, чим він хворів у дитинстві і взагалі протягом усього життя. Поцікавтеся, який спосіб життя він веде. Наприклад, чи займається він спортом і чи дотримується правильного харчування. Добре буде, якщо ви зможете побачити його медичну картку.

Також дізнайтеся, як він ставиться до наркотиків, яку кількість алкоголю вважає прийнятним, курить він.

3. Буде чудово, якщо ви зможете, перевірити документи , що засвідчують його особу, щоб переконатися, що все що він говорить, відповідає дійсності.

4. Якщо ви релігійні або ваш майбутній обранець є прихильникам будь-якої релігії , то ви повинні обговорити це питання, щоб потім не виникло непорозуміння. Особливо якщо ви належите до різної віри.

5. Розпитайте про його щоденних звичках , режим дня. Сова він чи жайворонок, любить чистоту або спокійно ставиться до безладдя, чи любить він ходити в гості до інших і сам запрошувати друзів до себе або все-таки краще проводити свій вільний час зі своєю другою половинкою вдома.

6. Поговоріть про те, як ви обидва бачите вашу сімейне життя. Можливо, ваш майбутній чоловік дотримується патріархальних поглядів і хоче, щоб його дружина була домогосподаркою, займалася підтриманням чистоти в будинку, готувала і виховувала дітей. А ви, можливо, навпаки незалежна дівчина, яка мріє побудувати кар’єру. Обговоріть, який компроміс ви можете знайти в даній ситуації.

7. Нехай кожен з вас складе список усього, що йому подобається і не подобається. Навіть якщо це займе дуже багато часу, постарайтеся розписати все докладно.

Так ви не тільки дізнаєтеся більше один про одного, але й зможете обговорити всі питання, в яких ви не згодні один з одним і спробуєте знайти рішення в даній ситуації. чи буває різниця у віці в шлюбі ідеальної Крок третій – зустрічі та підготовка до переїзду в іншу країну Перед тим як ви остаточно вирішите вийти заміж за іноземця, вам обов’язково потрібно побачити один одного кілька разів і пожити разом деякий проміжок часу. Таким чином, ви зможете побачити один одного в побуті і подивитися наскільки ви підходите один одному.

Постарайтеся, щоб ваші візити не були односторонніми, і кожен з пари побував один у одного в гостях. Також можна зустрітися на нейтральній території, і наприклад, поїхати разом в іншу країну відпочити. Обов’язково познайомте один одного з усіма своїми друзями, родичами та родиною. Нехай вони висловлять свою думку, іноді з боку буває видніше. Вислухавши їх, подумайте, прислухатися до них або залишитися при своїй думці, адже вам же жити з чоловіком-іноземцем. Для вас всі його плюси можуть переважувати всі наявні у нього мінуси, адже ніхто не ідеальний. Одним з найбільш хитромудрих питань може стати отримання візи. Для цього потрібно буде зібрати величезну кількість документів, у тому числі можуть вимагати сертифікат на знання вами мови, історії та культури тієї країни, куди ви збираєтеся переїжджати. Тому постарайтеся якомога більше дізнатися про особливості, укладі, і життя в новій для вас країні. Направте свої сили на вивчення мови, це допоможе вам швидше адаптуватися на новому місці. Щоб швидше відчути себе комфортно, заздалегідь виберіть для себе якісь курси або заняття, які ви будете відвідувати як хобі, там ви зможете досить скоро знайти нових друзів.