Як вибрати ведучого для свята?

Жодне добре підготовлене святковий захід не може обійтися без ведучого, будь то весілля, корпоратив, ювілей, відкриття нового магазину, дитяче свято і т.п. Тому питання, як вибрати ведучого для свята, саме на часі. Як завжди в таких випадках, попит народжує пропозицію, і сьогодні вже існує чимало агентств, що спеціалізуються на проведенні святкових заходів.

І неважливо, чи буде це тамада на весіллі, або аніматор на дитячому дні народження, або провідний корпоративу, – така людина завжди знаходиться в центрі уваги, і саме від нього багато в чому залежить атмосфера свята, настрій присутніх і, в кінцевому рахунку, успішність всього заходи.

Де і як шукати ведучого для свята

Як не дивно, основними джерелами інформації в цій ситуації є найстаріший ( «сарафанне радіо») і наймолодший (Інтернет). Припустимо, вам належить святкування ювілею в ресторані, на який збереться багато народу. Захід виходить досить масштабним, і, щоб не вдарити в бруд обличчям, необхідний ведучий.

Можливо, хтось із ваших друзів / колег / сусідів побував на чиємусь ювілеї, провідний йому сподобався, і він поділиться цією інформацією з вами. Але в цьому випадку вам доведеться покладатися тільки на особистий смак цього «джерела інформації», а де гарантія, що він збігається з вашим?

Тому краще все-таки скористатися Інтернетом і ввести в пошуковик “послуги ведучого” або якщо для вас більш краща російська мова, то введіть в пошуковий рядок услуги ведущего. Ви відразу ж отримаєте масу пропозицій, але не поспішайте – далеко не всі ведучі весіль здатні провести ювілей на високому рівні, і ось чому.

Весільний церемоніал сьогодні має чітку структуру і складається з додержуються народних традицій (викуп нареченої та ін.), Офіційних моментів (реєстрація в РАГСі) і щодо нових (прогулянка по місту і фотосесія молодят, покладання квітів до пам’ятника і т.п.).

На ювілеї певних традицій, як правило, немає, тому ще важливіше вибрати досвідченого ведучого для свята, якому вже доводилося проводити ювілей. В Інтернеті, як правило, можна познайомитися з його портфоліо і визначити, чи подобається вам його стиль ведення свята, та й сам ведучий як особистість.

Ведучий на ювілей: основні вимоги

Саме поняття «ювілей» передбачає, що більшість його учасників складатимуть люди зрілі, хоча цілком можливо присутність молодих родичів і співробітників. Ведучому тому потрібно правильно вибрати тон: не надто офіційний, але і не дуже хвацький, як на молодіжній вечірці.

Як і на весіллі, на ювілеї теж повинен бути свій сценарій, і вам неодмінно потрібно обговорити його разом з ведучим заздалегідь. Дуже часто провідні працюють за принципом «все включено», тобто пропонують музикантів або музичний супровід, різноманітні шоу-номери і навіть цілу концертну програму.

З цим теж потрібно визначитися, виходячи зі смаків самого ювіляра і більшості запрошених, щоб ніхто не відчув психологічного дискомфорту.

Дотепний, спритний, з хорошою реакцією, але при цьому тактичний, а не фамільярний провідний перетворить ваш ювілей в подія, яке всі присутні на ньому ще довго будуть згадувати з величезним задоволенням