Які бувають весільні ювелірні прикраси

Багато хто вважає, що весільні прикраси включають в себе тільки обручки. Але насправді це далеко від істини.

Які бувають ювелірні прикраси
Перш за все, слід уточнити, що прикраси діляться на кілька видів: для нареченої, її майбутнього чоловіка, а також для свідка і свідка.

Ювелірні прикраси для нареченої включають в себе:

сережки, підвіски, брошки і кулони, і навіть діадеми, до яких кріпиться фата;
для нареченого і свідка це може бути шпилька на краватку;
свідка на весіллі часто набувають брошки, сережки під сукні тощо.
Прикраси, які купуються для весільних урочистостей, покликані підкреслити образ нареченої або нареченого.

Наприклад, покупка сережок буде актуальна – але їх слід підбирати дуже ретельно. Вони повинні поєднуватися з придбаним весільним платтям, гармоніювати з ним, а не виділятися.

Обручки
Звичайно ж, головними ювелірними прикрасами для наречених будуть обручки.

Саме вони є символом міцного зв’язку молодят, свідченням їх союзу. Вся шлюбна церемонія вибудовується навколо процесу обміну кільцями.

Саме тому до їх вибору слід поставитися уважно і акуратно.

Багато, зайшовши в ювелірний магазин, вважають за краще купувати найдорожчі вироби. Це помилкове рішення, так як висока вартість не гарантує високої якості.

Знову ж правильним підходом слід назвати визначення металу, з якого будуть зроблені кільця: будь то золото, або платина.

Наступним важливим моментом буде вибір кольору металу (не всі люблять жовтий колір звичайного золота).

Існує кілька типів обручок, на що також слід звернути увагу.

Зокрема, ювелірними магазинами пропонуються класичні – гладкі обручки, обручки з камінням. Також бувають кільця з гравіюванням.

Якщо ви вибираєте ювелирные изделия от https://planeta-zolota.com.ua/ повинні бути присутніми обидва майбутніх чоловіка – адже купуються кільця зазвичай в парі. Відповідно – кільця повинні бути зручні обом молодятам, їх повинен влаштовувати зовнішній вигляд покупки.

Обов’язково слід приділити увагу камінню в кільцях, їх розміру. Не варто купувати кільце для нареченої з великим каменем – обручка – не прикраса для свят, його носять постійно, а великий камінь може бути незручний, непрактичний. Крім того, має значення і сам дорогоцінний камінь в кільці – кожен з існуючих видів має свої особливості, і з кожним з них пов’язані певні прикмети, забобони тощо