Бутоньєрка і букет нареченої

красива бутоньєрка-міні букетик крепящийся до лацкана піджак, вигідно відрізняє нареченого від інших ошатно одягнених людей.Хочется приділити увагу способам кріплення бутоньеркі.Красівая фраза, з приводу петлиці, в лацкані піджака зачаровує своєю романтічностью.Невеста витягує зі свого букетика квіточку і дарує нареченому, а той, встромляє її в свій так би мовити, лацкан. На якому неодмінно є петлиця, з потрібною боку, і підпороти, что-б туди можна було щось воткнуть. Попахівает шизоїдним маренням. Якщо є непереборне бажання розмістити квітка в петлиці, робиться це так: заздалегідь потрібно гострим ножичком або манікюрними ножицями підпороти петлицю так, що-б у неї просто проходив маленький ножічек.

Лацкан, особливо у теплих зимових костюмів досить щільний, Не потрібно його розширювати і поглиблювати .просто приготуйте зажімчік, який летить майже щодня у відро ведро. Ето-такий шматочок дроту в пластиці яким затискають пакетик з хлібом або булочкою, кріплять до картонці дитячі іграшки або блискучий зажімчік від пакетів для запеканія.

Еслі такого в Вашому будинку не знайшлося, можна взяти канцелярську скріпку підходящого цвета. Думаю, що не потрібно пояснювати, що скобочку Обійняти бутоньєрку, просто протягнути в петлицю, а кінчики цієї скобочки розігнути з іншого боку лацкана. Способ номер два, заздалегідь намотати ниточку на голочку прикріплену з вивороту лацкана і просто пришити бутоньерку.

Етот спосіб кріплення надійніше всех. Другой спосіб кріплення найпростіший; петелька на подобі скобочки для кріплення ручок до кишені, кріпиться до самої бутоньєрці, і вона точно так-же кріпиться на кишеню, тільки із зовнішнього боку кармана. Крепленіе виходить бистрос’емним. А навіщо це потрібно? Західна культура прикрашати чоловіків квітами прийшла до нас близько 15 років назад.

Многіе женихи тоді відмовлялися себе і так красивих, ще квіточкою прикрашати, з відповідними комментаріямі. Но зараз, нічого, звикли, надивилися культурно-диверсійних фільмів і смірілісь.Но НЕ все. То є деякі индивидуми, з числа друзів нареченого, що не подлверглісь розтлінню, не розуміють, що квіти-крихкі і обіймають нареченого в процесі поздоровлень, від усієї душі! Так от, якщо хочеться зберегти бутоньєрку, при універсальному кріпленні її можна швидко зняти до того, як на тебе навалиться ведмідь.

Вы также можете купить розы в специализированных магазинах или заказать у доверенных лиц.