Хімчистка весільних суконь

Якісне очищення такого складного вироби як весільну сукню – це трудомістка робота, велика частина якої здійснюється вручну. Хімчистка весільних суконь в Астані варто доступно. Замовити її можна у професіоналів хімчистки Crystal.

Європейська хімчистка

Весільна сукня – річ унікальна. З нею пов’язані найкращі спогади в нашому житті. Звичайно ж, хочеться, щоб і до церемонії, і після неї, воно виглядало ідеально. Як же цього домогтися? Який спосіб чистки весільного плаття є оптимальним?

Відразу скажемо, що хімчистка допоможе весільної сукні в рідкісних випадках. Зазвичай на весільних сукнях багато вуличної бруду і водних забруднень, з якими хімчистка справляється погано. Тому аквачистка весільного плаття наприклад така www.q-klining.kiev.ua/himchistka/24.html дасть набагато кращий ефект. На жаль, застосувати її можна не до всіх видів суконь.

Наприклад, якщо прикраси на весільній сукні приклеєні, а не пришиті, великий ризик того, що клей розчинитися і вони відваляться. Крім того, сильні забруднення можуть забиратися тільки при підвищених температурах, а деякі матеріали, такі як шовк, не переносять високих температур.

Уникнути таких негативних ефектів можна шляхом підбору спеціальних програм аквачистки, які при мінімальних температурах і невеликій кількості щадить хімії будуть впливати на виріб досить тривалий час. Таким чином можна прибрати забруднення, не пошкодивши при цьому тканину. Крім того, особливо забруднені місця попередньо обов’язково обробляються вручну, для того, щоб прибрати бруд до потрапляння вироби в обладнання.

Наші технологи із задоволенням проконсультують вас про те, як краще обробити саме ваше плаття. З цінами на цю послугу ви можете ознайомитися, зателефонувавши по телефону кращої хімчистки Києва.