Вибираємо сукню для невисокои нареченої

2Один знайомий весільний фотограф з Москви якось зізнався, що частіше, ніж з будь-якими іншими труднощами, він стикається з однією і тією ж вельми «пікантної» проблемою: нареченої не вміють вибирати весільну сукню!

І справа не у вартості і «модності» головного весільного аксесуара а в тому, що, плаття, яке подобається нареченій, не завжди підходить їй за фізіологічними особливостями. Наприклад, невисоким дівчатам не йдуть пишні або короткі сукні. «У такому вбранні вони виглядають безглуздо і це складно виправити навіть за допомогою фотошопу» – зізнається Дмитро – професійний фотограф на весілля.

Так що ж робити невисоким нареченим? Знайти стиліста або фотографа, в послуги якого входить консультація по підбору весільного плаття. І зовсім не обов’язково вирушати в магазин разом з ними, достатньо прислухатися до рекомендацій.

«Невисоким нареченим підійдуть сукні з вузьким і приталеним силуетом: він буде виглядати дуже виграшно, приховає зайві обсяги і зробить вас візуально вище» – ділиться думкою професійний фотограф на свято.

«Якщо наречена все ж таки віддає перевагу пишний низ, то можна скористатися альтернативним варіантом: звужений ліф в поєднанні з більш вільної нижньою частиною. Для такої сукні більше підійдуть туфлі на невисокому каблуці, вони підкреслять витончений образ і дозволять ніжкам нареченої відчувати себе комфортно протягом усього торжества »- розкриває секрет фотограф на весілля (недорого).

Багато весільні фотографи впевнені, від того на скільки грамотно підібраний весільний наряд, включаючи фату, туфлі і манто, багато в чому залежить на скільки ефектно наречена буде виглядати на фотографії. Звичайно, можна по-особливому вибудувати композицію і не знімати наречену в повний зріст, але кожній дівчині хочеться бути найкрасивішою нареченою на світі в найкрасивішому весільній сукні поруч з самим коханою людиною.