Як вибрати бюстгальтер під весільну сукню

Весільну нижню білизну рекомендується купувати після того, як придбано плаття, а при його виборі слід орієнтуватися не тільки на красу, а й на два інших дуже важливі критерії: непомітність під нарядом і зручність. Причому, в першу чергу білизна має бути саме непомітним – ніяких визирають застібок, лямок від бюстгальтера і виділяється крізь тонку тканину одягу рельєфного мережива! Так, наприклад, під облягає шовкове плаття підійде тільки безшовне, гладке, еластичне білизна відповідного відтінку, а мереживні трусики з бантами доречні лише під наряд з пишним подолом. І якщо з нижньою частиною білизняного комплекту все більш-менш зрозуміло (вона в основному залежить від фасону спідниці), то бюстгальтер слід вибирати ще більш ретельно.

Яким може бути бюстгальтер під весільну сукню
1. Бюстгальтер без лямок ( “strapless”) – підійде під корсетні плаття з відкритими плечима. Дана модель має жорстку конструкцію і часто широку застёжкку на спині. Такий бюстгальтер добре буде виглядати на дівчатах з невеликим розміром грудей. Також існують бюстгальтери без бретелей для пишногрудих жінок, наприклад http://koko.dn.ua/byustgaltery/besshovnyi, тільки на відміну від моделей меншого розміру, великі чашечки забезпечені силіконовими смужками по краю для більш щільного прилягання до тіла.
2. Бюстгальтер-трансформер ( “racerback”) або або бюстгальтер з “плаваючими тасьмами” рекомендується під сукні:
– З відкритою спиною;
– З низьким декольте;
– Із закритою грудьми і спиною, застібкою на шиї і відкритими плечима.
Дана модель має бретелі, які відстібаються від бюстгальтера і спереду і ззаду, можуть бути перекинуті через шию і перехрещені під лопатками на спині.
3. Бюстгальтер балконет ( “balconette”) або “балкончик” підійде під сукні з глибоким квадратним вирізом або іншим низьким декольте і відкритими плечима. “Балкончик” представляє собою модель з горизонтальною верхньою лінією чашок і нагадує собою широку горизонтальну смужку. Груди поміщається в такий бюстгальтер наполовину. Дуже часто балконет не має лямок.
4. Бюстгальтер під декольте або бюстгальтер “сміливий виріз” – бюстгальтер для суконь з глибоким вирізом, низьким декольте а також оригінальним вирізом у формі крапельки або сердечка. Являє собою модель з двох трикутних чашечок з тонкою перетинкою, що відкривають всю середню частину грудей і підтримують її з зовнішніх сторін. Зустрічаються моделі без лямок.
5. Бюстгальтер з надпласким швами – підійде під весільну сукню, сидить строго по фігурі. Дана модель зазвичай шиється з дубльованого трикотажу. Також бюстгальтер з надпласким швами чудово підійде нареченим з чутливою шкірою.
6. Безшовний бюстгальтер ( “seamless”) – підійде під обтягуючі весільну сукню. Чашечки у такого бюстгальтера сконструйовані взагалі без швів.
7. Бюстгальтер “пуш-ап” ( “push up”) – чудово підійде під корсетні плаття дівчатам з невеликими грудьми. Модель “пуш-ап” піднімає груди вперед і вгору. Існують три варіанти даної моделі:
– “Lightly lined lift” злегка піднімає груди завдяки особливому крою;
– “Padded / add-A-size” збільшує груди на розмір за рахунок спеціальних подушечок, поміщених в нижню частину чашечок;
і власне “push up”, помітно корригирующей розмір і форму грудей за допомогою крою та наповнення чашок м’яким матеріалом або подушечками.
Бюстгальтер “пуш-ап” може бути зшитий у формі “балкончик” або “сміливий виріз
8. Бюстгальтер з швами на чашечках підійде для пишногрудих наречених, а також під сукні з декількох шарів тканини або з оборками. Існують чашечки з вертикальними, горизонтальними, діагональними і комбінованими швами і кожна з моделей підходить для грудей певної форми.