Концепція весільного фільму

49Мене досить часто запитують, навіщо так багато текстів на сайті? Їх же все одно ніхто не читає. Чесно кажучи, я сподіваюся, все ж, що моя інформація хоч комусь принесе користь. Прошу зауважити, що всі нотатки, розміщені на сайті – не бездушний, позбавлені сенсу SEO-статті, а вивірений роками досвід, одягнений в текст і має перед собою одну мету – допомогти нареченому, нареченій та їх батькам зробити весілля незабутнім і красивою, уникнувши при цьому непотрібних витрат і нервів.

Інтерв’ю одеським весільним журналам “Ваша Свадьба” і “Наречений і Наречена” конкретизує деякі моменти в моєму ставленні до весільного процесу і визначає концепцію зйомки і монтажу фільму студії “SeG-Video”.

– Сергію, які цілі переслідує весільна відеозйомка?

– Завдання весільного фільму одна: залишити людям пам’ять про день весілля. Однак уявлення про те, якою має бути ця пам’ять, у кожного оператора своє. І у нареченого з нареченою, до речі, теж. Дуже добре, коли позиція молодят і оператора в цьому питанні збігається. Саме тому я за те, щоб молодята, перш ніж вибрати фахівця, зустрілися з кількома, щоб спочатку визначити цю відповідність.

– А яким Ви бачите весільний фільм?

– Мені здається, що весільний фільм повинен відобразити правду. З якоюсь дещицею режисирування, але все-таки правду. Не люблю все, що виглядає неприродно! Я прихильник реалізму, і мені більше до душі класичний варіант зйомки. По-моєму, він найбільше відповідає настрою самого заходу: адже весілля – це романтичне і досить урочисту подію. Додавати в весільний фільм сюжети, що йдуть врозріз з цими принципами, потрібно дуже акуратно. Те, що сьогодні модно і прикольно, завтра може викликати здивування і глузування. Я б, наприклад, не хотів, щоб мої діти, подивившись фільм, запитали: «Мама, тато, а що це ви так дивно себе поводили на своєму весіллі?».

– Чи означає це, що якщо до вас прийдуть люди і попросять веселий ігровий фільм, Ви відмовитеся з ними працювати?

– Ні звичайно. Я покажу їм різні варіанти фільмів і, сподіваюся, в особистій бесіді, ми знайдемо консенсус. А може бути не я, а вони переконають мене в протилежному. Такі випадки в моїй практиці теж бували. Насправді моя мета – прислухатися до думки замовників, не заважати їм проявляти себе. Дуже цікаво працювати з людьми, які висувають свої ідеї, нехай навіть самі на перший погляд божевільні. Можливо, разом ми створимо шедевр.
Ще раз підкреслюю: я не противник нестандартності і креативу на весіллі. Я – за вдумливий і усвідомлений підхід.

– Чи змінюються Ваш стиль, підхід до роботи з плином часу?

– Безумовно … По-перше, я уважно ставлюся до питань самоосвіти і підвищення кваліфікації. Зараз є досить багато цікавої літератури з теорії та практики зйомки і монтажу. По-друге, багаторазово зросла технічна оснащеність і змінюється, пов’язана з цим концепція відеозйомки різних подій. Студія “SeG-Video” активно просуває ідею багатокамерною зйомки. По-третє, з розвитком інтернету з’явилася можливість обмінюватися ідеями з операторами інших міст і навіть країн. Я, наприклад, брав участь у кількох міжнародних зльотах весільних операторів, організованих інтернет-спільнотою. Так і в нашому місті є чому повчитися у колег. Ну, а найголовніше – я ретельно вивчаю свої ж роботи, знаходжу помилки і таким чином відточую свій стиль.

– Як Ви ставитеся до змін у весільній моді?

– Природно, я намагаюся відстежувати тенденції і дотримуватися їх. Однак, потрібно розуміти, що мода є мода. На жаль, вона дуже мінлива. Повторюся: те, що актуально в цьому сезоні, цілком може застаріти в наступному. Це наочно видно при перегляді естрадних кліпів останнього десятиліття. Застаріває і музика і візуалізація. І, саме тому, я прихильник класичної зйомки, яка по-перше не так сильно схильна до старіння, а по-друге, її завжди можна перемонтувати відповідно до моди сьогоднішнього дня.

– Які «фішки» у весільному відео Ви вважаєте перспективними. На що слід звернути увагу молодятам при плануванні весілля?

– Мабуть, зазначу такі моменти: багатокамерна відеозйомка, поділ весільного та знімального днів, активне використання VDSLR, SDE кліп. І, звичайно ж, обов’язково потрібно радитися з фахівцями – фотографами, операторами, ведучими. Поганого вони не порадять, адже в наших спільних інтересах відмінний кінцевий результат весільного дня.

– Зараз дуже популярно слово «креатив». Чим Ви відрізняєтеся від безлічі відеооператорів Одеси?

– Складно сказати … У нас в місті дуже багато талановитих відеооператорів, професійно і грамотно відносяться до роботи. Всі ми по-своєму креативні, так чи інакше, спілкуємося, але відрізняємося один від одного темпераментом, світоглядом, досвідом – та чим завгодно, як будь-яка людина відрізняється від іншого! Я займаюся відеозйомкою тому, що мені це подобається, і дуже радий, коли мої навички і смак виявляються затребуваними і приносять задоволення людям.

У вас скоро весілля і потрібен хороший весільний фотограф та оператор? Ви звернулися за адресою – ми допоможемо вам зберегти важливі моменти цього урочистого дня! Переглядаючи свій гарний весільний фільм і альбом, створений на професійному рівні, ви будете повертатися в найкращий, світлий день свого життя знову і знову.

Для того, щоб ваша весільна відеозйомка та фотосесія були оригінальними та цікавими, важливо вдало підібрати місця з урахуванням деяких нюансів. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на допомогу, оскільки ми до кожного замовлення підходимо творчо і індивідуально:

Весільний оператор заздалегідь підбирає місця, які максимально відповідають стилістиці весілля. При цьому вибираються такі зони для зйомок, де процесу не будуть заважати люди.
Для того, щоб вийшли красиві весільні кліпи, ми складаємо перелік найбільш різних за типом локацій для зйомок. Тому наші клієнти в результаті отримують яскраві відео весілля та фотографії.
І, звичайно ж, ми передбачаємо на випадок поганої погоди запасні варіанти для зйомки.

Ви можете розраховувати на кращі весільні кліпи в разі співпраці з професіоналами своєї справи. Ми є такими, і завжди раді відобразити щасливі моменти життя своїх клієнтів!