Роль відео оператора на весіллі

33Ваша підготовка в самому розпалі. Ви день у день потроху займаєтеся підготовкою весілля. І все вже майже готове, навіть замовили відеозйомку на весілля. А чи знаєте Ви, яка роль відео оператора на Вашому торжестві? Якщо не зовсім, то хоча б загальне уявлення про це маєте. Та й про 3д відеозйомках вже чули.

У відео оператора, насправді, дуже відповідальне завдання. Він повинен протягом дня знаходиться поруч з Вами і знімати всі Ваші дії. Особливу увагу він повинен приділяти обрядам, прогулянці, тостів, першого танцю, розрізання торта і звичайно салют. Адже на підставі всього відзнятого матеріалу він буде робити для Вас весільний фільм. І якщо Ви думаєте що це не складно, то Ви дуже помиляєтеся.
Ознаки того, що відеооператор не професіонал
Почнемо з того, що перебувати весь день на ногах, з важкою апаратурою аж ніяк не легке завдання. Особливо коли це літо і стоїть спека. Але, так як людина любить свою роботу, він із задоволенням це робить. До речі, візьміть на замітку, якщо на весіллі відео оператор знаходить дуже багато часу відпочити, значить, на руки він Вам віддасть або поганий фільм, або ж дуже маленький, в будь-якому випадку настрій буде зіпсовано, та й спогадів буде раз-два і все.
Зрозуміло, що Ви не маєте уявлення про те, як робиться весільний фільм, ось тут і приходить на допомогу відео оператор, який Вам може запропонувати якусь ідею для зйомок. Або ж, якщо є ідея у Вас, він порадить, як краще її відзняти. Майте на увазі, що зйомка буде відбуватися дублями, це для того, що б можна було вибрати самі ніжні, романтичні і веселі моменти для монтажу Ваших відео спогадів.