Тематика весілля

32Тематика весілля. Чи варто організовувати тематичну весілля?
Як вибрати тематику весілля? Як організувати стильну весілля і де брати ідеї?
Весілля – мрія кожної дівчини. Багато хто з вас з дитинства малюють картинки в голові і представляють цей чудовий день! Маленька дівчинка поступово перетворюється на принцесу і нарешті, зустрічає свого принца. Красиве пропозицію руки і серця, а за ним слідує саме довгоочікуване і прекрасна подія вашого життя – весілля.
Підготовка до весілля.
Починається процес підготовки до весілля. Багато дівчат готуються до торжества самостійно. Так само можна звернутися в агентство, де вам порадять стиль сукні, підберуть з вами всіх фахівців від відеографа до флориста і напишуть сценарій весілля в певній тематиці.
Тематика весілля – поняття досить широкомасштабне. Не варто плутати тематику весілля і стиль весілля. Стиль це невід’ємна складова загальної концепції заходу, це дизайн весільних аксесуарів і загальний колір весілля. Ідея заходу, наприклад, морська весілля або «кругосвітню подорож» це якраз тематика весілля.
Стиль весілля
Чому так важливий вибір тематики?
Сьогодні багато пар вибирають альтернативу шикарною яскравою весіллі і реєструють свій шлюб у джинсах і переміщаються на наземному транспорті. Немає в них ні ресторану, ні великої компанії друзів і гостей. Але це вибір нареченого і нареченої і за своєю суттю це так само тематичне весілля. Але ви, як людина творча, мрієте про красиве запам’ятовується весіллі не тільки для вас, але і для ваших рідних. Саме тому плануєте тематичне весілля.
Весілля, організована в єдиному стилі буде більш запам’ятовується. Адже за основу тематики весілля можна взяти ваше хобі, історію вашого знайомства або спільні інтереси нареченого і нареченої. Дуже красиво, коли всі деталі весілля від запрошень до торта виконані в єдиному стилі. Наприклад, можна організувати весілля в морському стилі, використовувати морські тони в декорі у весільних нарядах. З провідним придумати сценарій кругосвітньої подорожі і відвідувати в ігровій формі різні країни. Такий банкет буде набагато цікавіше вам і вашим близьким. Можна відобразити одну загальну концепцію у виборі кольору весілля. Приміром, «жовта весілля» або недавно популярна весілля в стилі «Тіффані». Окрім яскравих емоційних вражень у вас залишаться на пам’ять весільні фотографії і весільний фільм.
Стиль весілля
Пошуки ідей і вибір тематики.
Як визначитися із загальною весільною тематикою. Беремо ручку і блокнот і виписуємо в стовпчик всі ваші хобі, яскраві спільні враження, улюблені кольори. Якщо ваше знайомство, наприклад, сталося на висоті 10 000 метрів в літаку, то, звичайно весілля можна зробити в стилі авіаподорожі, що веде на весіллі зіграє роль стюарда, буде багато ідей для весільних ігр та тостів. Колір так само відіграє важливу роль, визначитеся з єдиним кольором, в якому будуть виконані деталі декору.

Весільний кліп в лимонного кольору. Весілля Ольги та Сергія. Видеограф – Антон Бочаров
Відповідаючи на головне питання дива «Чи важлива весільна тематика», звичайно ж, хочеться зробити висновок, що важлива! Але найголовніше це не декор і не багаті лімузини і величезні весільні торти, а ваші почуття і щирі емоції. Тому, насамперед готуючись до найголовнішої події вашого життя, прислухайтеся до вашого серця і вашій другій половинці. І тоді ваше свято дійсно стане по-справжньому яскравим і незабутнім!