Три оригінальні та кумедні весілля, які зіграли в минулому році

Яка асоціація виникає у вас зі словом «весілля»? Хочете, вгадаю? Наречена в білій сукні. Не сперечаюся, сукня часто головний атрибут цього свята. Але що ще?

Машина з лялькою на лобовому склі, тамада, марш Мендельсона – все це традиційно і очікувано. Але буває і по-іншому! Ми представляємо вам три оригінальних і цікавих весілля, які зіграли в Костанаї. Всі історії і герої абсолютно реальні!

Самий кращий лімузин – автобус

Ви думаєте, що найкращий транспорт для молодят – прикрашена стрічками і лялькою машина? Катерина і Андрій Исаевыиспользовали замість тривіального автомобіля… автобус!

– Так вийшло, що моїм нареченим став водій автобуса, – розповідає Катерина. – Я постійно їздила на 27-му маршруті. Одного разу підійшла розплачуватися за проїзд, а водій чи то жартома, чи то серйозно сказав: «Я тебе вкраду». Адже і вкрав! Вже в наступний раз, коли я знову сіла в «його» автобус, він не відкрив двері на моїй зупинці і не випускав мене, поки ми не познайомилися і не обмінялися телефонами. Так що за нашу зустріч спасибі автобусу! Тому ми вирішили, що не потрібні нам лімузини! Всю ніч перед весіллям наряджали наш «екіпаж» разом з друзями. І це було нелегко. Кулі лопалися, доводилося надувати нові. Але зусилля того варті! Ми, звичайно, чекали, що на нас будуть звертати увагу, але що ми викличемо такий ажіотаж – навіть і не уявляли! Люди зупиняли машини, сигналили нам, кричали: «Красунчики!» Загалом, було здорово! Це був такий заряд позитивної енергії від абсолютно чужих людей, які раділи за нас і разом з нами! Ми щасливі досі, що тоді не полінувалися і все-таки зробили це. Тепер це одне з самих яскравих і веселих вражень нашого життя!

Весілля… гангстерська

Думаєте, гангстери, джаз, чорно-білі фото – справи давно минулих днів? Ельміра і Костянтин Хрыльченко визнали, що це чудова ідея для весілля!

– Ми відразу вирішили: банальну весілля зі стандартними конкурсами та піснями Вєрки Сердючки не хочемо, – кажуть Ельміра і Костя. – А хочемо красивого інтелігентного, незвичайного свята. Без вульгарних ігор і попсових номерів. Почали ми від протилежного: пішли вибирати не сукню нареченій, а костюм нареченому. Купили дуже красивий, з темно-коричневого оксамиту. Саме завдяки костюму і прийшла в голову думка зробити весілля в стилі ретро. Стали розвивати тему. Обидва любимо джаз, а це Америка 30-х років, значить, і гангстери! Це було те, що нам потрібно! Готувалися дуже ретельно: сценарій, прикраса залу. Дуже довго і болісно вибиралися мереживо для сукні, яку було зшито по індивідуальним замовленням. Зробили передвесільну фотосесію і прикрасили цими фотографіями запрошення. Загалом, старалися! Програму підібрали відповідну: були у нас і «хресні батьки», і імпровізований суд. наприклад, широко використовувався для імпровізованих тортур, кажучи російською мовою циркуляционный насос для отопления Загалом, вважаємо, що задумка вдалася. Наш свято – прямий доказ того, що весела цікава весілля – в руках самих молодят. Було б бажання.

Клятва під рок-музику

А весілля Ради Донсковой і Євгена Краснова взагалі не вписується в жодні рамки. І це зрозуміло! Адже одружилися справжні неформали!

– Ми не були в Рагсі, офіційно не розписувалися. Але вже чотири роки для всіх і, насамперед, один для одного ми чоловік і дружина. Це була така імпровізована весілля для нас і наших друзів в Центральному парку, біля великої альтанки, – говорить Рада. – Я сама пошила сукню в біло-рожевій гаммі. У нас був свій «священик», наш довговолосий один, дуже колоритний. Ми придумали власну клятву і під нашу улюблену рок-музику прочитали її один одному. А потім разом з друзями відправилися кататися по місту на машині. Взагалі, ми вирішили, що у нас буде три весілля: ця неформальна, друга – в Загсі, третя – вінчання в церкві. Один пункт з трьох виконаний! Зараз, можливо, вже не зважилися б на таку авантюру. Стали іншими, подорослішали. Але ми не шкодуємо, що тоді влаштували таке свято!

Ці пари поки рідкісні зірочки на весільному небосхилі Костаная. Але, може бути, тепер теж хтось зважиться влаштувати для себе незвичайне торжество. І це будуть вже інші історії…