Весільна відеозйомка – робимо правильний вибір

23Готуючись до весілля кожна пара, безсумнівно, думає про те, що ця подія має запам’ятатися назавжди. І найкращим варіантом для того що б запам’ятати кожну мить є весільна відеозйомка. Адже завдяки весільним фільмам можна через багато років згадати все, кожну хвилину того щасливого моменту. І якщо раніше відеозйомка весілля була аматорської, то зараз це професійна зйомка з монтажем фільму.
У наш час студій, які займаються весільними зйомками дуже багато, і дуже складно вибрати саме того, кому хотілося б довірити настільки відповідальне завдання. Адже так не хочеться в підсумку розчаруватися. Ось тому при виборі відео оператора слід враховувати деякі моменти, які спочатку, перед підписанням договору, потрібно визначити.

Для початку визначтеся хоча б з декількома студіями, які Вам сподобалися. Наприклад весільна відес’ёмка в Києві від студії Марка, www.marka-studio.com.ua, пропонує якісні услугі.Затем Ви зі своїм майбутнім чоловіком повинні відвідати кожну, подивитися роботи, поспілкуватися зі співробітниками студії, запитати про умови договору, і це аж ніяк не означає, що Ви відразу ж повинні підписати договір. Хіба мало, при особистому спілкуванні Вам, щось не сподобатися, а оператор, який буде для Вас проводити зйомку, повинен бути Вам приємним.

І найголовніше! Будьте обережні, тому що «майстрів» дуже багато, що б, Ви не потрапили на пройдисвіта, який візьме з Вас чимало грошей, пообіцяє фільм відмінної якості, а в підсумку Ви прождет з півроку, Вам віддадуть незрозуміло що і в підсумку очікуваних казкових спогадів у Вас не буде.