Весільний блокнот помічник нареченої

Весільний блокнот був створений спеціально на допомогу при підготовці до весілля.
Дуже складно не заплутатися в тому величезному обсязі справ, що необхідно зробити при підготовці до цього найважливішого події у Вашому житті. І, якщо Ви вирішили не передоручати організацію весілля якомусь агентству, а взялися за неї самі, то цей блокнот Вам дуже знадобиться!

Ви можете його роздрукувати (необов’язкова двосторонній друк, так ви залишите собі ще «простір для записів») і користуватися! Обов’язково скріпіть листи і … Ваш помічник готовий! Не забувайте його завжди брати з собою, а вирішуючи / обговорюючи всі питання, які стосуються весілля, сміливо відкривайте і записуйте. Весільний блокнот запропонує Вам багато підказок і порад, нагадає про дрібниці, які не варто забувати, і, які треба обов’язково врахувати! У блокноті 30 сторінок з найкориснішою інформацією.
«Ви призначили день весілля – і відразу ж відчули, що спокою вам в найближчі місяць або навіть два не бачити. Адже потрібно встигнути зробити стільки справ: подати заяву в загс, купити кільця, подбати про вбрання, скласти список запрошених, меню для весільного обіду, нічого не забути … і так далі і тому подібне.

Головне, не хвилюватися, не панікувати! Треба сісти, глибоко зітхнути і взяти в руки аркуш паперу (я взяла бооольшой блокнот) і ручку (для мене найкращий варіант – гелієві ручки найрізноманітніших кольорів).
Неможливо все це тримати в голові – можна збожеволіти або обов’язково що-небудь забути. Найкраще перенести всі думки і побажання на папір – так все ставати більш зрозумілим і відразу видно чого не вистачає, а що, можливо, зайве. Я зі своїм блокнотиком не розлучалася ні на хвилину. Відразу записувала туди все думки, ідеї, відзначала вже зроблене і становила графік весільних справ на тиждень (треба ж і на роботу ходити, і будинок не закинути, та й взагалі підтримувати нормальне життя.) »

Ви тільки що прочитали мої враження про підготовку до власного весілля.
Тоді я завела звичайну зошит для записів і все «частини» весілля продумувала і записувала сама. Весільний блокнот для Вас і був складений, так би мовити, «по слідах» мого ведення блокнота, плюс додаткова інформація з різних джерел. Щось Вам може і не знадобитися, але зайвим знання не буває … Отже, удачі в підготовці до Вашої чудової весіллі!

Також ви можете продумати заздалегідь совем майбутньому весільному альбомі, нова модна тенденція робити онлайн-альбоми у вигляді Ландінг пейдж сайту, ознайомитися з готовими варіантами можна по ссылке. Звертайтеся тільки до професіоналів.