Весільний кліп

37День весілля – один з найбільш пам’ятних моментів вашого життя. У цей день найніжніші і зворушливі почуття проявляють один до одного люблячі серця нареченого і нареченої. Мені дуже пощастило, адже я кілька разів на місяць буваю на весіллях і можу знову і знову бачити яскраві посмішки та сльози щастя.
Весільний фільм і кліп допомагає вам у майбутньому знову і знову переживати зворушливі моменти вашого свята. Дуже важливо на відео передати настрій нареченого і нареченої і гостей. Тому в монтажі залишаються найкрасивіші кадри і найважливіші моменти. Крім монтажу основного фільму я роблю художній кліп, який приємно переглядати знову і знову удвох або з близькими та друзями.

Наречений і наречена Стоп кадр з весільного фільму.

Підготовка до зйомки весільного відео.

Вже на першій зустрічі з нареченим і нареченою ми обговорюємо місця для весільної прогулянки і деякі моменти постановочної зйомки. Багато хто вже брали участь у фотосесіях і знають як позувати для фотографа. Але у випадку відеозйомки виникає ряд питань. Наприклад: Навіщо знімати прогулянку? Що ви робите, коли нас знімає фотограф Зйомка весільного кліпу на відео практично не відрізняється від фотозйомки. В основному для відео необхідно більше руху.

Відеозйомка весільного кліпу.

Я як професійний оператор завжди підказую моїм весільним парам, як правильно позувати, що робити, як себе вести в кадрі. Найголовніше бути природними і постаратися звикнути до камери, не звертати на неї уваги. Романтичні відео кадри з нареченим і нареченою необхідні для монтажу кліпу і фільму, адже вони чудово розбавляють інші урочисті моменти на весіллі. Відеозйомка кліпу зазвичай проходить в красивих місцях, які заздалегідь будуть обрані і обумовлені з оператором. Маючи великий досвід зйомки весіль, я можу запропонувати цілий ряд красивих романтичних місць, починаючи від класики в Царицині і закінчуючи сучасними локаціями на мосту «Багратіон».

Весільний кліп в подарунок.

У мене існує традиція робити подібні міні фільми про весілля в подарунок молодятам. Адже це чудове доповнення до вашого великого весільного фільму. Замовляючи у мене «повний день весілля», ви отримуєте монтаж кліпу безкоштовно.
Дорогі друзі, я б хотів запропонувати для перегляду один з моїх кліпів.