Весільний ведучий

061Ще з давніх часів на будь-якому святі чи гулянні завжди присутній масовик-витівник, який організовував процес свята, веселив публіку і розважав народ чесною. Сьогодні не весілля не обходиться без ведучого, адже весільний банкет, це процес складний в організації та підготовці. Довірити своє свято можливо тільки професіоналові. Головне знайти ведучого, який знайде з вами спільну мову з першої хвилини спілкування. Тому дуже важливо організувати особисту зустріч. Необхідно заздалегідь визначитися, в якій стилістиці ви б хотіли відсвяткувати весільний банкет. Існує кілька варіантів ведення заходу.
Ведучий на весілля
Ведучий Олексій Коренков
Яким має бути ведучий? Стилі ведення заходу.
Тамада.
Тамада це людина-оркестр. І пісні співає, і на акордеоні грає. Якщо ви організуєте ваше весілля в Російсько-народної стилістиці, звичайно ж, орієнтуйтеся на «тамаду». Ведучий, який працює в такій манері, проводить безліч традиційних конкурсів з короваєм, повзунками, крадіжкою нареченої. Тамада веселить публіку, співає пісні під гармонь, проводить різні обряди. При цьому мікрофон такій людині не потрібен. Тамаду і так чудово чутно на весь банкетний комплекс, завдяки веселому завзятому голосу. Раніше в тамади вибирали когось з родичів, але сьогодні це вже вважай, професія. Якщо ви плануєте веселу, традиційну галасливу весілля, то вам підійде така стилістика.
Весілля
Шоумен.
Ведучий-шоумен це «красавчик» у всіх сенсах слова! В основному шоумени це актори театру і кіно, теле-і радіоведучі, учасники популярних телевізійних шоу. Програма заходу з таким ведучим буде сучасною і креативною. Гості будуть раді прийняти участь в нових нестандартних конкурсах. Шоумен завдяки харизмі дарує людям заряд позитивних емоцій. Звичайно ж, на дискотеці гратимуть сучасні хіти. В арсеналі ведучого можуть бути технічні нововведення, такі як, проектор, димова машина, сучасна світлова апаратура. Найголовніше, що у ведучого – шоумена кожне свято унікальний.
Ведучий на весілля
Ведучий Дмитро Грінефіч
Як знайти вещущего?
Вибрати ведучого найпростіше спираючись на поради знайомих. Поспілкуйтеся з друзями, у яких весілля пройшло, попросіть порекомендувати ведучого. Нехай у вас буде кілька варіантів. Так вам простіше буде зорієнтуватися за ціною і стилістиці. Так само вам можуть порадити провідних в агентстві, яке організовує ваше весілля.
Є варіант пошуку ведучого через інтернет в пошуковій системі або соціальної мережі. Такий спосіб найбільш скрутний. Але якщо вже ви зважилися на самостійний пошук, то наберіться терпіння. Основні критерії пошуку ведучого це наявність сайту, хороші відгуки на сайті і в пошуку, приємне враження від першої розмови по телефону.
Ведучий
Ведучий Сергій Мазурін
Зустріч з ведучим. Бронювання дати і підписання договору.
Визначившись з ведучим, ви призначаєте зустріч. Заздалегідь підготуйтеся і продумайте питання, які хочете задати. Розкажіть про ваше весілля, про її стилістиці і ваших основних побажаннях. Обговоріть всі моменти, вислухайте пропозиції ведучого. Професіонал своєї справи завжди готовий вже на першій скласти первинний сценарний план, запропонувати кілька нових ідей. Ведучий вам повинен сподобатися не тільки за професійними, а й з людським факторам. Якщо вас все влаштовує, внесіть передоплату і обов’язково підпишіть договір, де будуть прописані умови співпраці з ведучим. Через деякий час після зустрічі провідний вишле вам сценарій банкету, в якому ви можете підкоригувати деякі моменти.

Ведучий Діма Сафонов
Напередодні перед весіллям.
За кілька днів до вашого весілля ще раз здзвонитеся з ведучим і проговорите ключові моменти заходу. Нагадайте про подарунки гостям, реквізит. Задайте питання, якщо такі є. Головне не переживайте за ваш банкет, адже ваш провідний обраний саме вами, ви повинні бути впевнені в ньому. На весіллі розслабтеся і не думайте не про конкурси, ні про тостах. Професійний ведучий завжди підійде і порадиться з вами, задасть питання за сценарієм і зробить це настільки делікатно, що ні відверне вас від важливих моментів, що відбуваються на весіллі.
Не забувайте що ведучий це так само ваш гість, поставтеся до нього з повагою, почастуєте його як слід, запропонуйте напої та частування так само і музиканту.
Коли ви запрошуєте на весілля професіоналів своєї справи, то захід проходить на вищому рівні. Вам залишається лише насолоджуватися вашим святом і отримувати від того, що відбувається задоволення!