Відеозйомка виїзної реєстрації

44Виїзна весільна церемонія.
Сьогодні багато пар вибирають виїзну реєстрацію, як альтернативу одруження в загсі. Приготування займають багато часу і віднімають сил. Звичайно ж, вам би хотілося, щоб яскрава виїзна весільна церемонія була збережена в пам’яті на все життя. Допоможе вам в цьому відеозйомка. Професійна команда відеографів створить чудовий фільм, в якому будуть збережені всі емоції і зворушливі моменти.

Весілля

Виїзна реєстрація Василя та Олени
Процес зйомки виїзної реєстрації.Професійний відеограф зі своєю командою ніколи не заважає проведенню церемонії. В основному зйомка ведеться з точок, що знаходяться за гостями. Відео оператори не закривають огляд і не носяться як очманілі, в основному працюючи стаціонарно. На зйомці працюють як мінімум два оператора, але для кращої динаміки фільму необхідно 3-4 камери. Причому одна з камер може бути встановлена ​​на операторському крані. Відеозапис з усіх камер в наступним зводиться на монтажі. Кадри у вашому фільмі змінюються як у кіно. Наречений одягає нареченій колечко, наступним кадром режисер монтажу нам показує емоції батьків і гостей і за ним слід красивий кадр з операторського крана, що показує всю багате оформлену майданчик. Вам не потрібно турбуватися за розстановку камер, за те, що хтось із операторів зніме не той ракурс. Всі технічні моменти на зйомках вирішує оператор постановник.

Видеограф Антон Бочаров. Live Video Studio
Професійна запис звуку на виїзної реєстрації.
Для запису клятви нареченого і нареченої, а так само для запису мови реєстратора використовується спеціальний звуковий рекордер. Звукозаписне пристрій підключається до пульту, в який потрапляють сигнали з усіх мікрофонів, встановлених на території. В процесі монтажу звук зводиться з музикою і проходить очищення від зайвих шумів. Так само звук записується на мікрофон – гармату, спрямовану на скрипковий квартет. Одіна з таких накамерні мікрофонів записує звук оплесків ваших гостей.
Виїзна реєстрація
Розстановка камер на виїзної реєстрації.
Основна камера знімає нареченого і нареченої і розташовується між двома рядами гостей. Центральна камера знімає вихід нареченого і нареченої, а так само всі наступні важливі моменти. Друга камера знімає загальної план, захоплюючи арку цілком, нареченого і наречену в повний зріст. Третя камера працює на гостей і батьків. Всі емоції та оплески записуються на цю камеру. Четверта камера встановлена ​​на операторському крані. Завдяки верхній точці зйомки ви зможете побачити весь майданчик виїзної реєстрації цілком. Все відео оператори крім центральної камери розташовуються за гостями, операторський кран встановлений в декількох метрах від гостей.

Завдяки злагодженій роботі команди операторів і режисера монтажу на виході виходить гарний фільм і кліп. Процес монтажу такого фільму дуже складний і вимагає не малого часу від двох місяців до півроку. Але результат буде коштувати того. Відеозйомка вашого весілля повинна бути професійною, адже весільний фільм це пам’ять на все життя!