Хрещення вашого первістка

19Ніхто не замислюється про те, що багато людей, які тим чи іншим чином доторкаються до нашого життя, іноді можуть залишитися поруч надовго, а іноді і назавжди. Ми говоримо про тих людей, з якими ви перетинаєтеся по життю, а потім вони стають дуже близькими.

Ось, наприклад ви звернулися за допомогою в весільне агентство. Ви кілька разів зустрічаєтеся з співробітниками або безпосередньо з начальством. Ця команда допомагає вам створити ідеальний свято, і в якийсь момент ви розумієте, що ці люди вам стали близькі, ви б з ними і на пікнік сходили.

Дуже часто, такими близькими людьми стають фотографи та відео оператори. Саме люди цих професій мають можливість, найглибше зануриться у вашу сім’ю. Спочатку ви запрошуєте їх зняти для вас Love Story, запрошення на весілля, а вже потім вони присутні на вашому весіллі. А отримавши відмінний результат, ви з часом запрошуєте відео оператора на сімейні свята, в якості оператора.

Одним з таких важливих свят, або дій є хрещення малюка. Це таїнство дуже важливо для кожної родини і кожен батько хоче запам’ятати все до дрібниць. До речі сказати, відеозйомка хрестин насправді не найлегший процес. Адже, як правило, дитинка в цей день ще маленький, багато плаче або спить. Але ж так хочеться вловити милі моменти.

І тільки завдяки професійному відео оператору, це можливо. Завдяки своїм навичкам і стажем, професіонал вміє зловити найпотрібніші моменти. А вже потім створити казковий фільм про хрещення вашого малюка. У такий фільм може увійти сьемка перед хрещення, тобто вдома, потім саме таїнство хрещення, ну і те що відбувається потім. Іноді відео оператор може взяти інтерв’ю у запрошених, де вони вітають батьків і залишають свої побажання дитинці.

Іноді такі фільми об’єднують, тобто починають знімати його ще тоді коли дитина в животику у мами. Потім знімається момент, коли тато забирає свою сім’ю з пологового будинку. Потім обряд хрещення, ну і в кінці перший день народження малюка. Як ви розумієте, що б все це зняти, відео оператор проводить багато часу з вами. От після цього іноді він і стає другом сім’ї, іноді просто сімейний відео оператор, якому довіряють знімати всі сімейні свята. Саме відеографії можуть вам підказати, в якій церкві можна провести обряд вінчання, це на випадок якщо ви не знаєте куди звернеться, а так само як саме проходить цей таємничий і красивий обряд.

Вибираючи відео оператора для зйомки хрещення вашого малюка, обов’язково подивіться, які роботи у нього є і які про нього відгуки. Проведіть з ним зустріч, адже в особистому спілкуванні найчастіше розумієш той це