Плюси проведення виїзної реєстрації та поради.

43Виїзна реєстрація.
Відносно недавно в Москві і по всій Росії багато пар стали проводити виїзні реєстрації. Символічна церемонія одруження це альтернатива для РАГСу, причому дуже хороша. Така реєстрація має багато плюсів, хоча загальний бюджет весілля збільшується, але не на багато. Багато пар відмовляються від подібного заходу, підозрюючи, що доведеться дуже сильно витратитися фінансово. Але насправді це не так. Все це залежить від ваших побажань. Єдиний нюанс у тому, що виїзну реєстрацію зробити офіційною практично не можливо, тому всі документи підписуються в ЗАГСі заздалегідь в окремий від весілля день.

Двокамерна відеозйомка виїзної реєстрації. Видеограф Антон Бочаров
Плюси виїзної реєстрації.
1) Ви самі визначаєте, скільки по часу триватиме реєстрація
2) Мова реєстратора затверджується заздалегідь
3) Сценарій повністю буде відповідати вашому задумом і побажанням
4) У вас буде можливість виголосити клятви
5) Виїзна весілля це красиво і урочисто
6) Вашим відео операторам і фотографам ніхто не буде вказувати, як знімати і де стояти
7) Гості будуть розташовуватися на зручних сидіннях і кожен побачить все зворушливі моменти реєстрації
8) Після церемонії не потрібно буде їхати ще 2 години по пробках до вашого ресторану, так як реєстрація, як правило, проходить на закритій території ресторану.
Виїзна реєстрація
Як організувати виїзну реєстрацію недорого?
Перший спосіб – знайти агентство, яке зможе надати дану послугу виходячи з вашого заздалегідь продуманого бюджету. Насправді красива церемонія з аркою, реєстратором, музикою і оформленням в деяких агентствах може коштувати не дорожче 25 тисяч рублів, хоча у багатьох виникає в голові цифра від 100 тисяч рублів. Залиште тільки найнеобхідніше-арку, декор, реєстратора (куди ж без нього), музику (не обов’язково живу).
Другий спосіб – організувати все своїми силами. Підібрати ресторан, який мав би свою зелену територію, або домовитися з парком або садибою про місце під вашу реєстрацію. Декор купити самостійно, взяти в оренду основу арки, знайти знайомого дизайнера або флориста. У реєстратори визначити вашу подругу чи друга. Продумати загальний дизайн і тематику заздалегідь. Ви повністю проконтролюєте весь процес, але тут важливо, щоб вам допомагали ваші друзі та знайомі. Такий спосіб не зовсім стабільний, треба правильно розрахувати свій час і сили. І все-таки, я б порадив звернутися до професіоналів своєї справи, у яких є великий досвід у проведенні виїзної реєстрації.
Офіційна виїзна реєстрація.
У Москві і Підмосков’ї існують кілька садиб і музеїв, де ви можете організувати офіційну виїзну реєстрацію. У такому випадку будуть задоволені два ваших основних побажання, красива весільна церемонія і офіційна справжня реєстрація. Причому часто буває так, що на території відразу є і ресторан, в який гості можуть переміститися після церемонії. У цього виду реєстрації є всі плюси, що і при виїзній весіллі. Один мінус в тому, що не завжди і не скрізь можна продумати стиль і мова реєстратора, так як в таких місцях в основному проводять церемонію за заздалегідь підготовленим сценарієм. В и вибираєте живу музику і ряд додаткових послуг, таких як, фуршет, додаткова фотозйомка, додатковий декор.
Виїзна реєстрація в Остафьево
Список місць офіційної виїзної реєстрації.
1) Царицино – музей заповідник
2) Садиба Кусково
3) Петровський шляховий палац
4) Садиба князів Голіциних в Кузьмінках
5) Садиба «Любліно» Н.А. Дурасова
6) Виїзна реєстрація в «Коломенському»
7) Реєстрація на Поклонній горі в Залі слави
8) Музей А.С. Пушкіна на Арбаті.
9) Виїзна реєстрація в галереї Іллі Глазунова
Весільна карета
Дорогі друзі, я сподіваюся, що після прочитання цієї статті вам буде легше зупинитися на одному з варіантів проведення реєстрації. Головне прагнути до втілення вашої мрії. І якщо ви мріяли, наприклад, зв’язати вашу майбутню сім’ю узами шлюбу в повітряній кулі на висоті пташиного польоту, то дійте! Зробіть ваше свято незабутнім, таким про який ви завжди мріяли!