Сімейне відео

051У житті кожної людини відбувається маса подій, пам’ять про яких приємна і хвилююча. Весілля, сімейні торжества, народження дитини і виписка з пологового будинку, хрестини і перший дзвінок – всього не перелічити. На жаль, далеко не завжди зручно фіксувати ці події самому. Студія “SeG-Video” готова прийти до вас на допомогу в створенні сімейного архіву. Банкети, ювілеї, концерти, ранки і випускні – спектр цих послуг досить широкий.

Після першого знайомства багато хто звертається до нас повторно і багаторазово для освітлення того чи іншого сімейного заходу. З деякими клієнтами ми спілкуємося протягом багатьох років, будучи “штатними сімейними хронікерами”. Документальні матеріли, зняті нами – запорука збереження пам’яті.

Крім того, ми практикуємо монтаж вашого домашнього відео і фотографій в окремі музично-документальні кліпи і слайд-шоу. До їх створення, при необхідності, залучаються професійні сценаристи, візажисти, актори, диктори.

Як правило, ці матеріали не призначені для публічного показу, а тільки для близького кола друзів і родичів, тому в портфоліо представлені лише деякі приклади подібних робіт, зібрані за різні роки.

Ще раз уточню, що це кліпи, як правило, доповнюють повноцінні репортажі з заходу.