Весільний відеооператор – відео на пам’ять

40Що б Вам хотілося зберегти на все життя? Ну, звичайно ж, пам’ять про найяскравіших і важливих моментах. І Ви, дійсно, мають рацію. Ніщо так не гріє душу, як перегляд старих фотографій. Напевно, у кожної людини, віком від 20 до 40 років, вдома є фото, де він у один рочок сидить на великому стільці в своєму самому гарному костюмі. Причому, фото з одним і тим же фоном, є практично у всіх жителів в твоєму місті.
Зараз все набагато простіше. Тепер, щоб зробити фотографію, не потрібно їхати в єдину на весь район фотостудію, потрібно, всього лише, дістати мобільний телефон або фотоапарат.В останні роки цифрова електроніка зробила величезний крок вперед. Сьогодні, будь-яке Ваше торжество можна закарбувати в найяскравіших фарбах, з різних ракурсів. У Вас народився малюк, ювілей матері, День народження, весілля – все це щохвилини фіксують фото- і відеокамери Ваших рідних і близьких. І коли через кілька років Ви відкриєте альбом зі знімками, то знову будете переживати емоції радості і гордості, любові і щастя. А що може бути приємніше!
Але що не старайся, деякі недоліки нашого тіла і фігури обов’язково потраплять в об’єктив камери. Тому грамотні люди звертаються за допомогою до професіоналів. І це правильно. Візьмемо, наприклад, весільну відеозйомку. По-перше, який родич захоче постійно бігати біля Вас і вишукувати кращі моменти для зйомки, коли навколо всі веселяться. По-друге, у професійного фотографа якість зйомки і устаткування набагато краще, ніж у будь-якого фотографа-любителя. Ну, і, безумовно, сама обробка. Не кожен знайомий з редактором Photoshop або VirtualDub. Адже на цій відеоплівці і фотознімках саме Ви повинні бути найкрасивішою парою, наймолодшою ​​мамою, самим милою дитиною, самим дбайливим татом чи самим веселим другом.
На жаль, не всі фірми, які надають свої послуги з фото- і відеозйомці, виконують свою роботу якісно і з повною віддачею. Наведу сумний приклад з життя. Завдяки недобросовісному фотографу, у якого «полетів жорсткий диск, а на ньому близько 10 весіль», моя сестра і ще кілька сімейних пар залишилися без весільних фотографій і відео.
Тому ми хочемо порекомендувати Вам студію справжньої професійної відеозйомки «EMIZ». з цією компанією будь-яке Ваше свято перетвориться на казково незвичайний, і, в той же час, реалістичний і якісний фільм. Весільна відеозйомка, відеозйомка корпоративних фільмів, монтаж сімейного відео, зйомка з повітря, відеозйомка 3D рекламних роликів – все під силу нашим геніям комп’ютерної графіки.
Якщо Ви перебуваєте в Києві і бажаєте запечатлить шматочок свого життя – тоді ласкаво просимо на сайт професійних фотографів і відеооператорів, що пропонують Вам послуги фото- і відеозйомки та організації свят в Києві.