Відеозйомка Love Сторі

060Love Story – художній міні-фільм або кліп, в якому розповідається про історію кохання нареченого і нареченої. Так же сценарій передвесільного відеоролика може бути вигаданим. Можна знімати love story, як в класичному, так і в креативному варіанті. Наприклад, за основу можна взяти заздалегідь обрану стилістику і зняти такий ролик у стилі «Гангстери».   Класичний кліп love Story.
Перший варіант зйомки лавторі – класичний. Наречений і наречена разом з відеографом в окремий день перед весіллям знімають відео кліп на природі або в парку. Я рекомендую громадські місця, такі як, Парк Горького, ВДНГ. В основному перед такою зйомки не прописується сценарій, обумовлюються лише деякі ідеї зйомки і загальна концепція. Як правило, це фільм з гарних кадрів, знятих в декількох локаціях. Ніжні поцілунки, дотики долоні, красиві проходки можна розбавити деталями пейзажу. Такий ролик буде особливо приємно дивитися, якщо місце зйомки пам’ятне для закоханої пари. Варіант зйомок і підготовки більш простий, займає менше часу так само на монтажі.
Love Story
На зйомках передвесільного ролика Євгенія та Яни
Передвесільний кліп, заснований на реальних подіях.
За основу love story береться реальна історія знайомства нареченого і нареченої. Заздалегідь на зустрічі закохані розповідають відеографії про першу зустріч, перше побачення і визнання любові. Відео оператор намагається максимально передати всі події в передвесільному ролику. Такий кліп вимагає написання та затвердження сценарію. Так само важливо разом підібрати музичний ряд. Можна знімати кліп, використовуючи інтерв’ю, закадровий голос нареченого і нареченої, де пара розповість про свої почуття й емоції. Цей варіант зйомок трохи складніше попереднього, але зате передає в реальності все відбувається. Гостям на весіллі буде дуже цікаво подивитися такий ролик. Це відео залишиться на пам’ять нареченому і нареченій і буде приносити радісні емоції довгі роки. Адже як приємно поринути у світ ваших спільних романтичних спогадів у річницю весілля.

Передвесільний кліп Євгена та Яни. Видеограф – Антон Бочаров
Ігрове кіно. Love story -Блок-Бастер.
Найскладніший варіант, але і в той же час дуже цікавий. Тут ви разом з вашою другою половинкою можете стати героями гостросюжетного фільму про гангстерів. Наречена може бути врятована Суперменом, а наречений зможе бути зіркою телеекрану і зіграти Спайдермена чи Капітана – Америку. Будь найсміливіші ідеї будуть втілені у вашому передвесільному кліпі. Заздалегідь за основу береться ідея фільму або власна ідея. Продумується сценарій, місця і локації зйомок. Так само застосовується безліч додаткової техніки – рейки, стедикам, операторський кран. Адже на таких зйомках можливо все! Реакція гостей у залі, як правило, дуже емоційна, особливо якщо багато хто з присутніх взяли участь у зйомках. Такий фільм гарантує масу вражень. Прем’єра фільм підніме настрій всім присутнім в залі. Підготовка до зйомок займе багато часу, тому відеографа про зйомки важливо попередити заздалегідь, а головне знайти відповідного оператора.
Лавсторі на весілля
Зйомки передвесільного кліпу в парку Горького
Поради для наречених. Знімаємо передвесільний кліп love story.
1) Дізнайтеся у відеографа заздалегідь, знімає він Love Story
2) На зустрічі обговоріть можливі варіанти зйомок, виберете найбільш підходящий для вас варіант.
3) Обговоріть музичне оформлення, можливість запису інтерв’ю
4) Продумайте разом з оператором місця зйомок.
5) Зробіть начерк сценарію на зустрічі
6) Затвердіть чистової сценарій, отриманий від відеографа
7) укласти окремий договір на зйомку Love Story або пропишіть всі умови в основному договорі на відеозйомку
8) Ознайомтеся з готовим роликом, при необхідності внесіть правки
9) Знімайте Love Story заздалегідь за 2 місяці, як правило. Вам потрібно встигнути подивитися готове відео.
10) Продумайте варіанти показу вашого ролика на весіллі. Це може бути проектор або плазма. Буває, у ресторану є в наявності подібна апаратура. У разі її відсутності ви можете орендувати проектор. Часто видеограф або ведучий пропонують таку послугу.
11) Протестуйте ваше відео заздалегідь на екрані вашого банкетного залу, обговоріть момент показу з організатором або агентством.

Відеозйомка Love Story – Антон Бочаров
Багато моїх пари зняли такі ролики на пам’ять про знайомство. Завжди приємно, коли твоєму фільму аплодують в залі. А головне це кіно, зняте разом з молодятами!