Відеозйомка весіль – досвід ближнього зарубіжжя

26Молодята можуть вибрати практично будь-яке місце для зйомок. Це можуть бути Червона площа, Олександрівський сад, ТК «Охотний ряд» і т. Д. Наприклад, в ТК «Охотний ряд» дуже красиві фонтани, сходи, простір з відмінною панорамою Кремля і Червоної площі. Звідси відмінно проглядається вулиця Тверська. У майбутньому вами може бути проведена фотозйомка свят або відеозйомка весіль поряд з одним з цих місць.Відеозйомка весіль часто проводиться біля Храму Христа Спасителя. Це відмінна панорама для фото і відео. Тут красиво гармонують будівлі храму з фонтанами і сходами. Також тут багато зелені і квітів. Але врахуйте, що всередині храму проведення фото-або відеозйомки не допускається. Поруч з храмом є зручна парковка. Також зручний і під’їзд.
Якщо розглянути інші місця Москви, можна також виділити ряд об’єктів для зйомок. Наприклад, це знаходиться в Кусково архітектурно-парковий ансамбль. Тут дуже красивий і доглянутий парк, багато добре збережених будівель. Причому фотозйомка тут вийде ефектною завжди, незалежно від пори року. Є також автостоянка і хороший зручний під’їзд. Єдиним мінусом є платний вхід.
відео-на-свадьбу.
Можна відправитися і в Коломенське на вотчину І. Грозного. Незвичайність тутешнього ландшафту і храмові будови обов’язково порадують вас і будуть відмінним фоном для відеозйомки весіль. Також тут чудова панорама на Москва-ріку. Вхід для відвідувачів безкоштовний. Також тут є зручна парковка. Ще одне місце для прогулянки молодят та проведення фотосесії – це Парк Перемоги, розташований на Поклонній горі. Він точно також вдало поєднує в собі одночасно і велич, і простір. Неподалік від Парку Перемоги розташована Тріумфальна арка. Тут є парковка та зручний під’їзд. Тільки відразу врахуйте, що зважаючи величезного простору проведення фотозйомки вимагатиме більше часу – приблизно 2,5 – 3 години.
Традиційне місце для прогулянок – це знамениті Воробйови гори. Місце має відмінний огляд. Єдиний мінус – жвавість по вихідних. З плюсів можна відзначити зручний під’їзд, наявність стоянки, відмінний вид на МДУ і Москва-ріку.
Варто відзначити і міст, який з’єднує Пушкінську і Фрунзенскую набережні, Багратионовский міст. З інших цікавих місць – садиба Архангельське зі своїм архітектурним комплексом і лісом на березі річки. Цікавий також парк мистецтв, розташований біля ЦДХ на Кримському валу та інші місця. Фотозйомка свят та весіль може проводитися також у відомих московських парках – Ізмайлово, Сокільники, Кузьменко, Лефортово.
Яке місце б ви не вибрали, вам напевно сподобаються отримані фото і відеозапис, які ви зможете показати родичам.