Відеозйомка весіль обладнання

45Обладнання для відеозйомки весіль.
Професійні камери з можливістю зйомки Full HD. Додаткове обладнання для відеозйомки весіль і заходів.

Професійні камери для зйомок для найкращого результату!

Для відеозйомки весіль та інших заходів я застосовую мою основну камеру canon 5 d mark 2. Завдяки цій камері я маю можливість отримувати відео кадри у високому дозволі Full HD. Дозвіл знімається кадру 1920 х 1080, 25 кадрів в секунду (як у кіно). У даній камери одна з найбільших матриць 22 мегапікселя. Так само є можливість зміни об’єктивів для виконання різних художніх завдань. Для порівняння звичайного ТБ дозволу і Full HD наведу схему.Кадр, знятий mark 2 яскравий, деталізований, що дуже важливо на весіллі, наприклад. Кольори соковиті, лінії чіткі, колір обличчя і нарядів не спотворений. Все це дуже важливо, адже весілля буває один раз в житті. І тому відео має бути якісним і професійним.

Відеозйомка canon зеркалка

Додаткове обладнання для відеозйомки.
Так само на відеозйомці весіль я використовую додаткове обладнання: стедикам, рейкову систему, штатив, плечовий упор. Дане обладнання допомагає в реалізації творчих задумів. Наприклад, рейкова система дозволяє отримувати ковзне зображення. Буд то б камера повільно пропливає повз нареченого і нареченої, часто такий прийом застосовують в кінематографі. Стедікам дозволяє знімати проліт і обертання, додає до фільму динаміку. Плечовий упор, штатив або монопод стабілізують зображення, не дозволяючи камері трястися під час зйомки. Все обладнання компактне, не відволікає уваги гостей від свята. Оператор не заважає проведенню весілля, виконуючи свої робочі завдання.
Рейки для відеос’емкіСтедікам
Звукозаписне обладнання.

Для запису звуку застосовуються професійні зовнішні мікрофони: гармата, петля, звуковий рекордер. Для кращої якості звуку на виїзної реєстрації і часто на банкеті звук записується з пульта звукорежисера (діджея). Так само за допомогою мікрофона-петлі записується інтерв’ю з нареченим і нареченою і з гостями. Я маю великий досвід роботи, як на заходах, так і на телебаченні, тому знаю в який момент правильно застосувати ту чи іншу систему.

Мікрофон петля Мікрофон пушка Запис звуку з пульта

Додаткове освітлювальне обладнання.

Для додаткового освітлення я використовую професійний світлодіодний накамерне світло. У темних приміщеннях і в основному на банкеті накамерне світло дозволяє знімати все, що відбувається без втрати якості зображення. Світло дає досить широкий пучок, тому зображення виходить на виході якісним і деталізований. Крім накамерне світло для постановочних зйомок в готелях, студіях я використовую більш потужний світлодіодний прожектор зі змінними світлофільтрами. Додаткове освітлення дає можливість створювати красиві тіні і правильно направляти світло для отримання художнього кадру.

накамерне світло

Робота з асистентом відеографа.

На багатьох весіллях мені допомагає у відеозйомці асистент. Він не тільки працює як помічник по світлу і устаткуванню. Асистент так само є оператором. Він знімає на другу камеру відео Full HD з інших ракурсів. Така двокамерна зйомка дуже урізноманітнює фільм. На виїзній реєстрації або в загсі зйомка на дві камери завжди дуже актуальна. У весільному фільмі з’являється додатковий об’єм. Якщо я знімаю основна дія: одягання кілець, мова реєстратора, то знімає асистент ловить емоції гостей та батьків, а так само знімає загальний кадр реєстрації.

Багатокамерна зйомка весілля.

На великих заходах я працюю зі своє командою live video studio. До складу команди входять оператори з великим досвідом зйомок весіль, заходів і телевізійних програм. Можлива зйомка весілля в три камери. У разі роботи командою я використовую операторський кран, що дуже ефектно, як і на виїзної реєстрації, так і на зйомці першого танцю і дискотеки. Один з операторів може взяти інтерв’ю у гостей в перерві. Завдяки злагодженій роботі команди операторів і правильної дисципліни, весілля ні в якому разі не перетворюється на знімальний майданчик. Оператори намагаються працювати непомітно для гостей і не заважати проведенню церемонії.
Я пропоную моїм клієнтам три пакети послуг за доступними цінами. З цінами та прикладами робіт можна ознайомитися у вкладці портфоліо. Дорогі друзі ви можете вибрати найбільш підходящий пакет відеозйомки для вашого весілля, а так само задати ваші запитання за формою зворотного зв’язку.