Відеозйомка весілля вартість

030Що входить у вартість відеозйомки весілля?
Ціноутворення. З чого складається робота відеографа?
І нарешті, мій улюблений питання – «Чому так дорого?».

Дорогі друзі, я продовжую відповідати на актуальні питання. Природно, найперше питання до відеографії «Скільки коштують послуги» і «Що входить у вартість». Іноді мене запитують: «Чому так дорого?».

Скільки коштує послуга «Відеозйомка весілля»?

Дана послуга представлена ​​в трьох варіантах: Однокамерна зйомка, двокамерна зйомка і відеозйомка на одну камеру з асистентом. Детальний опис послуг ви можете знайти на сторінці портфоліо. У всіх трьох пакетах у вартість входить: відеозйомка весілля протягом десяти годин. Додатково можна продовжити роботу оператора. Так само у вартість входить монтаж фільму і короткого кліпу. Готове відео буде записано на DVD диск і диск з Full HD інформацією. Всі зйомки здійснюються на професійну камеру Canon 5 d Mark 2 у високому дозволі Full HD. В результаті моєї роботи ви можете переконатися самі, прочитавши відгуки про мене від моїх клієнтів.

Відеозйомка весілля

Вартість відеозйомки весілля. Ціни на весільну відеозйомку.

Вартість пакетів послуг варіюється від 40 тисяч рублів до 65 тисяч рублів, залежно від обраного вами пакету. Порівняти вартість пакетів ви так само можете на сторінці портфоліо під галереєю. Я пропоную моїм клієнтам вигідне співвідношення ціни і якості. До кожної роботи я підходжу індивідуально, враховуючи побажання клієнта і особливості сценарію весілля. Основні моменти весілля заздалегідь обговорюються на зустрічі. Ви можете вибрати оптимальний для вас пакет за вартістю і змістом. Я рекомендую на великі весілля з виїзною реєстрацією запрошувати двох операторів або оператора з асистентом.

Чому так дорого?

Це мій самий нелюбимий питання, тому як я довгий час не знав, як на нього відповідати клієнту по телефону, адже відповідь на дане питання в усній формі може зайняти більше 5 хвилин. Тут на сайті я маю можливість письмово розповісти про робочий процес відеографа.
Візьмемо, наприклад, мій пакет з однокамерною зйомкою. Вартість пакету 40 тисяч рублів. Багатьом клієнтам, які тільки починають весільну підготовку сума може здатися досить завищеною. Замовник вперше стикається з організацією весілля і тому йому складно орієнтуватися в порядку цін на ринку весільних послуг.

Опис робочого процесу відеографа.

Любі друзі! Видеограф це професія, не багато хто погодяться з цим, але це так. Видеограф це професія, яка включає в себе ряд додаткових професій. Адже, приміром, на телебаченні в процесі відеозйомки передачі залучені цілі команди співробітників. Видеограф виїжджає на зустріч з клієнтом, видеограф консультує клієнта по телефону. З першої зустрічі і консультації починається моя робота. Я виїжджаю на зйомку і проводжу цілий день з нареченим і нареченою, знімаю всі події на весіллі, рідко йду на п’ятихвилинні перерви. Часто робочий день триває чотирнадцять годин. Я привожу з собою комплект обладнання з двох камер незалежно від обраного пакета, оскільки в наявності завжди друга камера з запасом батарей і флешок. При зйомці я використовую додаткове обладнання: рейкову систему, стедикам, мікрофони. Вся ця робота відноситься до професії оператор-постановник.

Видеограф відеооператор

Звукорежисер на весіллі.

Так само видеограф працює зі звуком. Крім стандартного мікрофона я використовую й інші звукозаписні пристрої для отримання кращої якості звуку у фільмі. Мікрофон-гармата, мікрофон-петля, звуковий рекордер Zoom H 1. Запис звуку на весіллі це тільки частина роботи. Після зйомки починається процес обробки звуку, відомості доріжок з камери і з пульта, а так само накладення музики та інтерв’ю гостей і молодят. І того 40-50 хвилин обробленого звуку!
Режисер монтажу. Монтаж весілля.
Після зйомки починається довгий процес монтажу. При великому досвіді в день видеограф може встигнути якісно змонтувати не більше однієї-двох сцен. Для зручності я по пунктах опишу робочий процес монтажера.

видеограф Антон Бочаров

-день Перший: Заливка матерел на основний комп’ютер, відбір кадрів для фільму.
-Другий День: При наявності, монтаж викупу та зустрічі нареченого і нареченої.
-Третій День: Монтаж ЗАГСу або виїзної реєстрації з поздоровленням гостей і спільної фотосесією.
-Четвертий День: Монтаж прогулянки нареченого і нареченої.
-П’ятий день: Монтаж першої частини банкету.
-Шість День: Монтаж другої частини банкету, монтаж фінальної частини
-Седьмой День: Корекція кольору на весь фільм, перевірка звукових доріжок. Додаткові роботи зі звуком.
-Восьмой День: Монтаж кліпу, Рендеринг-висновок фільму і кліпу з програми в загальний Full HD файл. Процес рендеринга великого фільму може тривати до 5 годин. У деяких ситуаціях при помилку на комп’ютері рендеринг доводиться починати заново.
-Девятий День: Запис диска DVD з дизайном меню, запис Full HD диска, дизайн обкладинки диска.

Разом ми отримали один робочий день оператора 10-14 годин і 9 робочих днів по 8-9 годин – стандартно для інших професій. Так само в облік йде перша зустріч з клієнтом і передача диска – кур’єрська послуга.
Виходить, що в день відео оператор заробляє не більше 4 тис. Рублів. Так само необхідно врахувати стаж відеографа, офіційно зареєстровану діяльність, відгуки клієнтів, якість готового відео та багато іншого.

Відеозйомка

Хіба це дорого? Любі друзі!

Як ви бачите, я в своїй статті постарався розповісти вам про всі робочі моменти відеографа. Адже відеозйомка це не просто «Зняв фільм, мовчки походив по весіллі, записав на диск, віддав». Відеозйомка весілля це складний робочий процес, із застосуванням дорогої техніки. Комплект мого обладнання приблизно коштує близько 200 000 рублів.

Я сподіваюся, що дана стаття буде вам корисна при підготовці до весілля і головне у виборі оператора. Виходячи з мого розгорнутої відповіді на ваші питання, ви можете обговорити більш детально деякі деталі відеозйомки при зустрічі зі мною. Я бажаю вам, дорогі друзі щасливого весілля і вдалою підготовці до вашого найголовнішого торжеству в житті.