Відеозйомка з друзями

22Як зайняти друзів під час прогулянки, щоб вони не нудьгували? Поради відеографа з відеозйомки весільного кліпу за участю друзів.


Один з поширених питань: Антон, а що будуть робити друзі на весіллі? Чим їх зайняти, щоб вони не занудьгували і не втратили настрій?

Відеозйомка весільного кліпу з друзями.
Весільна прогулянка це не тільки зйомка нареченого і нареченої. Так само буде дуже весело разом друзями відзняти веселий позитивний кліп. Гості будуть дуже раді взяти участь у зйомках, тим більше вони зможуть побачити себе на відео і посміятися від душі.

Весільна відеозйомка

Ідеї ​​для весільного кліпу.

Перший варіант зйомки весільного відео з гостями буде досить простий в організації. Видеограф і фотограф організують спільну сесію з друзями. Для зйомки можна використовувати фото бутафорію. Реквізит для зйомки може бути досить недорогим. Це накладні окуляри, вуса і різні прикольні аксесуари. Чому б усім разом НЕ подуріти? Так само можна використовувати крейдяні дошки, велику дошку – для нареченого і нареченої і маленькі шкільні дощечки для гостей. Ваші друзі та рідні зможуть написати крейдою свої побажання і зробити з дощечками цікаві пам’ятні кадри. Крім аксесуарів для зйомки часто використовуються стаціонарні локації, встановлені в місці проведення банкету. Це може бути як банер з іменами жениха і нареченої і датою або ж куточок аксесуарами для зйомки, драпіруванням і об’ємними літерами LOVE. Звичайно, крім постановочної зйомки я часто використовую в кліпі живі емоційні кадри, передають настрій свята.

Співоча весілля.

За основу «Співаючого» весільного кліпу береться одна з улюблених пісень нареченого і нареченої. Це може бути як іноземна пісня таки вітчизняна музична композиція. Заздалегідь вибирається трек, роздруковується кілька копій тексту. Якщо це іноземна композиція, то необхідна транскрипція для зручності повторення. Я на весіллі кожен гість, нареченому і нареченій пропоную повторити певну рядок з пісні, в результаті всі шматочки з’єднуються між собою і виходить повноцінний сучасний музичний кліп! Кадри розбавляються весільними моментами, зборами нареченої, прогулянкою, моментами реєстрації і першого танцю. Такий кліп зняти абсолютно не складно, головне не забути взяти із собою невеликий магнітофон, щоб відчувати ритм музичної композиції під час постановочної зйомки.

Скільки часу буде потрібно для зйомки кліпу?

Чому багато хто не вирішуються на зйомки подібних відео? Часто наречений і наречена думають, що даний вид зйомки досить складний, що вимагає багато часу і сил. Насправді кліп знімається в перебігу дня. Професійний оператор ніколи не буде відволікати вас від вашого страви або від важливої ​​розмови з одним. Се робиться за бажанням і настроєм, ненав’язливо і легко! Для зйомки основних моментів потрібно не більше години, це з урахуванням того що будуть відзняті ще і кадри з нареченим і нареченою для романтичною частини весільного фільму. Головне заздалегідь підготується до зйомки.
Що потрібно для зйомки весільного кліпу «Співоча весілля»?
Сценарій кліпу можна обговорити з відеографом на зустрічі заздалегідь. Я розповідаю моїм клієнтам про основні моменти зйомки. Ми придумуємо місця для прогулянки і зйомки, якщо це не виїзна реєстрація, то можна задіяти садибу, парк, можна зняти дуже веселий кліп у «Парку гіркого» або на ВДНГ.

Весільна відеозйомка Весільне відео

Як підготуватися до зйомки?

Заздалегідь необхідно підготувати реквізит, будь то це розтяжка з датою, фото-бутафорія, магнітофон із записом музичної композиції для кліпу. Роздруківки слів з транскрипцією.
Ваш весільний кліп буде зберігати найпозитивніші моменти вашого найголовнішого дня вашого життя.
Кожен раз, переглядаючи відео, ви знову і знову будете переживати ці емоції!