Запис інтерв’ю на весіллі

www.ksemenikhin.livejournal.comЯк зробити весільний фільм цікавішим? Інтерв’ю з гостями. Зворушливе інтерв’ю з нареченим і нареченою.  Запис інтерв’ю для весільного фільму.
Досить недавно я став пропонувати моїм парам записати інтерв’ю прямо на весіллі. Наречений і наречена відповідають на кілька моїх запитань. При цьому вони не чують один одного. Вперше молодята побачать інтерв’ю при першому сімейному перегляді весільного фільму. Інтерв’ю внесе свою родзинку у фільм, урізноманітнює його.

Весілля в Моне

Як записується звук, і в якийсь момент весілля?

Найчастіше вдається записати інтерв’ю на зборах нареченої і нареченого. Відповідати на запитання, можна не відволікаючись від основного заняття – зачіски та макіяжу. З нареченим інтерв’ю записуємо на прогулянці, поки фотограф працює з нареченою. Звук записується на спеціальний рекордер, на петлічний мікрофон. Далі, на монтажі, звук обробляється і накладається фонова музика. До цієї статті я прикріпив приклад мого весільного фільму з інтерв’ю.
Звукозапис Мікрофон петля

Як підготуватися до інтерв’ю?

На зустрічі ми обговорюємо момент звукозапису. Я пропоную моїм клієнтам такий варіант монтажу фільму. Можна змонтувати вступну частину весілля без живого звуку, тільки під музику. А так само можна накласти інтерв’ю. Наречений і наречена вибирають найбільш прийнятний варіант. Якщо ми стверджуємо монтаж із записом голосу, то заздалегідь обговорюємо питання. В основному закохані розповідають про момент знайомства і першому побаченні, а так само я прошу сказати кілька ніжних слів на адресу нареченого або нареченої, описати один одного, скласти романтичний портрет своєї коханої людини.

Процес запису інтерв’ю зазвичай займає не більше 5-7 хвилин з нареченим і нареченою. У майбутньому буде дуже приємно почути свій голос у фільмі і згадати ваш самий зворушливий і урочистий день в житті. Це ваше свято, дорогі закохані! І нехай це весільне інтерв’ю, зробить ваш фільм ще більш зворушливим і цікавим.

Весільне інтерв’ю Інтерв’ю з гостями

Записуєте ви інтерв’ю з гостями?

У процесі зйомки банкету в перервах я часто прошу гостей сказати кілька слів на камеру. Ці привітання будуть приємним сюрпризом для нареченого і нареченої. Під час перерви гості будуть зайняті записом інтерв’ю, і не будуть нудьгувати.